Бұланды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 5С-40/2 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Нормативті құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мына шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) «Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3853 тіркелген, 2013 жылғы 25 қазан № 43 «Вести Бұланды жаршысы» аудандық газеттінде жарияланған);
2) «Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-20/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 5С-25/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4098 тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірде № 16 «Вести Бұланды жаршысы» аудандық газеттінде жарияланған).
2. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді
Кезекті 40-сессияның
төрағасы                                   Г.Желтов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов

О признании утратившими силу некоторых решений Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21 августа 2015 года № 5С-40/2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) Решение от 30 сентября 2013 года № 5С-20/4 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Буландынском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3853, опубликовано за № 43 от 25 октября 2013 года в газете «Вести Бұланды»);
2) Решение от 18 марта 2014 года № 5С-25/6 «О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 30 сентября 2013 года № 5С-20/4 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Буландынском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4098, опубликовано за № 16 от 18 апреля 2014 года в газете «Вести Бұланды»).
2. Решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель 40
очередной сессии                           Г.Желтов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов