Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 874 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті (В.В. Петров) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауды және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі                           Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 29 қазандағы
№ 874 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің күші
жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Төтенше жағдайлардың қаупі, туындауы немесе жоюы кезінде ақпаратты беру жөніндегі Нұсқауды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2009 жылғы 22 маусымдағы № 137 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5728 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2009 жылғы № 8 және 9 жарияланған).
2. «Сараптау ұйымдары үшін мамандардың арнайы оқыту курстарынан өту шарттары мен тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2010 жылғы 27 қарашадағы № 414 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6726 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 8 ақпандағы № 39-40 (26442) болып жарияланған).
3. «Мамандандырылған оқу ұйымдарына қойылатын талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2010 жылғы 27 қарашадағы № 415 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6727 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 5 ақпандағы № 38(26440) болып жарияланған).
4. «Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 360 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8710 болып тіркелген, «Егемен «Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 31 қазандағы № 243 (28182) болып жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 октября 2015 года № 874
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Петров В.В.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-полковник полиции                  К. Касымов
Приложение
к приказу Министра внутренних
дел Республики Казахстан
от 29 октября 2015 года № 874
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1. Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 22 июня 2009 года № 137 «Об утверждении Инструкции по передаче информации при угрозах, возникновении или ликвидации чрезвычайных ситуаций» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5728, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 8 и 9, 2009 года).
2. Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 27 ноября 2010 года № 414 «Об утверждении Условий и порядка прохождения специальных курсов обучения специалистов для экспертных организаций» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6726, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 25 января 2011 года, № 25-26 (26446-26447)).
3. Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 27 ноября 2010 года № 415 «Об утверждении Требований к специализированным учебным организациям» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6727, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 25 января 2011 года, № 25-26 (26446-26447)).
4. Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 15 августа 2013 года № 360 «Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения задач, осуществляемых Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8710, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 31 октября 2013 года, № 305 (27579)).

5. «Төтенше жағдайлардың қаупі, туындауы немесе жоюы кезінде ақпаратты беру жөніндегі нұсқауды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2009 жылғы 22 маусымдағы № 137 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 565 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9077 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 6 ақпанда жарияланған).

5. Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 18 декабря 2013 года № 565 «О внесении изменения в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 22 июня 2009 года № 137 «Об утверждении Инструкции по передаче информации при угрозах, возникновении или ликвидации чрезвычайных ситуаций» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9077, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 6 февраля 2014 года).