Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалдау) кезінде жалдау ақысы есептерінің мөлшерлемесін бекіту туралы" 2014 жылғы 20 маусымдағы № 2/489 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 2/267 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 74 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 212 "Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін тиімді басқару және иелік ету мақсатында, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының коммуналдық мүлкін мүліктік жалға беру (жалдау) кезінде жалдау ақысы есептерінің мөлшерлемесін бекіту туралы" 2014 жылғы 20 маусымдағы № 2/489 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 14 шілдеде № 1070 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінің № 91 санында және "Алматы ақшамы" газетінің № 91 (4965) санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) әділет органдарына бір апта мерзімде осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын.
2) бір апта мерзімде осы қаулының ресми баспа басылымдарында жариялау жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 20 июня 2014 года № 2/489 "Об утверждении расчетной ставки арендной платы при предоставлении в имущественный наем (аренду) коммунального имущества города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 24 апреля 2015 года № 2/267
В соответствии с пунктом 3 статьи 74 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", приказом Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 212 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в имущественный наем (аренду)", в целях эффективного управления и распоряжения государственным коммунальным имуществом города Алматы, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 20 июня 2014 года № 2/489 "Об утверждении расчетной ставки арендной платы при предоставлении в имущественный наем (аренду) коммунального имущества города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1070 от 14 июля 2014 года, опубликовано в газетах от 22 июля 2014 года "Вечерний Алматы" № 91 и "Алматы акшамы" № 91 (4965)).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление финансов города Алматы" в установленном законодательном порядке:
1) известить органы юстиции в недельный срок о принятии настоящего постановления;
2) в недельный срок принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Кудышева.
Аким города Алматы А. Есимов