"Мұнай-газ саласындағы мамандардың сәйкестігін растау және біліктілікті беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 132 бұйрығының және "Мұнай-газ саласындағы мамандардың сәйкестігін растау және біліктілікті беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ Министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 132 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 411 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 698 бұйрығы
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Мұнай-газ саласындағы мамандардың сәйкестігін растау және біліктілікті беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 132 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7934 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2012 жылғы 7 қарашадағы № 729-734 (27806) газетінде жарияланған);
2) «Мұнай-газ саласындағы мамандардың сәйкестігін растау және біліктілікті беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ Министрінің міндетін атқарушының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 132 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 411 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11802 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 17 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы ақпаратты орналастыруды және нормативтік құқықтық актілер тізбесінен алып тастауды қамтамасыз етсін.

О признании утратившими силу приказа исполняющего обязанности Министра нефти и газа Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 132 "Об утверждении Правил подтверждения соответствия и присвоения квалификации специалистов нефтегазовой отрасли" и приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 411 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра нефти и газа Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 132 "Об утверждении Правил подтверждения соответствия и присвоения квалификации специалистов нефтегазовой отрасли"
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 698
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ исполняющего обязанности Министра нефти и газа Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 132 «Об утверждении Правил подтверждения соответствия и присвоения квалификации специалистов нефтегазовой отрасли» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7934, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 7 ноября 2012 года № 385-387 (27204-27206));
2) приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 411 «О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра нефти и газа Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 132 «Об утверждении Правил подтверждения соответствия и присвоения квалификации специалистов нефтегазовой отрасли» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11802, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» от 17 августа 2015 года).
2. Департаменту стратегического планирования и анализа Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан» для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение информации о признании утратившими силу приказов и исключение из перечня нормативных правовых актов на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика Министрінің
міндетін атқарушы                                М. Мырзағалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
_________________ А. Сәрінжіпов
2015 жылғы 08 желтоқсан
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
_________________ Т. Дүйсенова
2015 жылғы 10 желтоқсан
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
_________________ Ә. Исекешев
2015 жылғы 10 желтоқсан

3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года.
И.о. Министра энергетики
Республики Казахстан                       М. Мирзагалиев
«СОГЛАСОВАН»
Министр образования и науки
Республики Казахстан
_________________ А. Саринжипов
8 декабря 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_________________ Т. Дуйсенова
10 декабря 2015 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_________________ А. Исекешев
10 декабря 2015 года