Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 266 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2016 жылғы 25 тамыздағы
№ 266 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 36 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2153 болып тіркелген, 2014 жылдың 6 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 36 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 356 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2500 болып тіркелген, 2015 жылдың 19 ақпанында "Ақ жол" газетінде жарияланған, 2015 жылдың 1 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 36 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 249 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2820 болып тіркелген, 2015 жылдың 24 қарашасында "Ақ жол" газетінде жарияланған, 2015 жылдың 25 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 25 августа 2016 года № 266
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Манжуова.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 25 августа 2016 года № 266
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
1. Постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 36 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2153, опубликовано 6 мая 2014 года в газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 26 декабря 2014 года № 356 "О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 36 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2500, опубликовано 19 февраля 2015 года в газете "Знамя труда", опубликовано 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года № 249 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 36 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2820, опубликовано 24 ноября 2015 года в газете "Знамя труда", опубликовано 25 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").