Сәтбаев қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 05/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде Сәтбаев қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 01/09 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесі туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-95 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 7 (1768) нөмірінде жарияланған);
2) 2014 жылғы 18 қарашадағы № 21/1 "Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесі туралы" 2010 жылғы 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 01/09 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2877 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 33 (2171) нөмірінде жарияланған);
3) 2010 жылғы 7 қыркүйектегі № 20/02 "Көшпелі сауданы жүргізу үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-106 болып, тіркелген, "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 1 қазандағы № 78 нөмірінде жарияланған.)
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының жетекшісі А.С. Нысанбаевқа жүктелсін.
Сәтбаев қаласы әкімінің
Міндетін атқарушы
А.А. Ыдырысов

О признании утратившими силу постановления акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 16 февраля 2016 года № 05/04
На основании Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Сатпаев:
1) от 15 января 2010 года № 01/09 "О перечне должностей специалистов, работающих в аульной (сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-95, опубликовано в № 7 (1768) газеты "Шарайна" от 27 января 2010 года);
2) от 18 ноября 2014 года № 21/01 "О внесении изменений в постановление акимата г.Сатпаев от 15 января 2010 года № 01/09 "О перечне должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2877, опубликовано в № 33 (2171) газеты "Шарайна" от 30 января 2015 года);
3) от 3 сентября 2010 года № 20/02 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-106, опубликовано в № 75 газеты "Шарайна" от 1 октября 2010 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Нысанбаева А.С.
И.о. акима города Сатпаев А.А. Идрисов