Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 23/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 44 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б. Әмірғасымға жүктелсін.
Аудан әкімі С.М. Әбеуова
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы 03 маусымдағы
№ 23/03 қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 12/01 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3160 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 20 (7494) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде, 2015 жылғы 09 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Ақтоғай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 09/01 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3140 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 17-18 (7491-7492) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде, 2015 жылғы 09 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Ақтоғай ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 09/05 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3139 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 17-18 (7491-7492) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде, 2015 жылғы 09 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 09/04 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3138 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 17-18 (7491-7492) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде, 2015 жылғы 09 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 3 июня 2016 года № 23/03
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Актогайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б. Амиргасим.
Аким района С.М. Абеуова
Приложение к постановлению акимата района
от 03 июня 2016 года № 23/03
Перечень
некоторых постановлений акимата
Актогайского района, утративших силу
1. Постановление акимата района от 9 апреля 2015 года № 12/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3160, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 30 апреля 2015 года № 20 (7494); информационно-правовой системе "Әділет" 09 сентября 2015 года);
2. Постановление акимата района от 16 марта 2015 года № 09/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3140, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 17 апреля 2015 года № 17-18 (7491-7492); информационно-правовой системе "Әділет" 09 сентября 2015 года);
3. Постановление акимата района от 16 марта 2015 года № 09/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3139, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 17 апреля 2015 года № 17-18 (7491-7492); информационно-правовой системе "Әділет" 09 сентября 2015 года);
4. Постановление акимата района от 16 марта 2015 года № 09/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3138, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 17 апреля 2015 года № 17-18 (7491-7492); информационно-правовой системе "Әділет" 08 сентября 2015 года);

5. "Ақтоғай ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 09/02 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3115 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 17-18 (7491-7492) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде, 2015 жылғы 08 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 09/03 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3114 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 17-18 (7491-7492) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде, 2015 жылғы 08 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
7. "Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 17/01 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2750 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 40 (7460) "Тоқырауын тынысы" аудандық газетінде, 2014 жылғы 19 қараша "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата района от 16 марта 2015 года № 09/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3115, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 17 апреля 2015 года № 17-18 (7491-7492); информационно-правовой системе "Әділет" 08 сентября 2015 года);
6. Постановление акимата района от 16 марта 2015 года № 09/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3114, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 17 апреля 2015 года № 17-18 (7491-7492); информационно-правовой системе "Әділет" 08 сентября 2015 года);
7. Постановление акимата района от 25 августа 2014 года № 17/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2750, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 26 сентября 2014 года № 40 (7460); информационно-правовой система "Әділет" 19 ноября 2014 года) .