Нұра ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 13/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Нұра ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұра ауданы әкімі аппаратының басшысы Салтанат Аққошқарқызы Мұқановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Омарханов
Нұра ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 6 мамыр
№ 13/01 қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылған Нұра ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары
1. Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 24/03 ""Қарағанды облысы Нұра ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2827 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2014 жылдың 29 қарашадағы № 48, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 25 желтоқсанында жарияланған).
2. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 01/01 ""Нұра ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2965 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 14 ақпанда № 7, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 ақпанында жарияланған).
3. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 03/01 ""Нұра ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3002 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 6 наурызында № 10, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 2 сәуірінде жарияланған).
4. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 03/02 ""Нұра ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3055 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 28 наурызында № 13, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 мамырында жарияланған).
5. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 03/03 ""Нұра ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3054 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 28 наурызында № 13, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 1 маусымында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Нуринского района
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 6 мая 2016 года № 13/01
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Нуринского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Нуринского района Муканову Салтанат Аккошкаровну.
Аким района Н. Омарханов
Приложение
к постановлению акимата
Нуринского района
от 6 мая 2016 года № 13/01
Некоторые постановления акимата Нуринского района признанные утратившими силу
1. Постановление акимата Нуринского района от 23 октября 2014 года № 24/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Нуринского района Карагандинской области"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2827, опубликованное в районной газете "Нұра" от 29 ноября 2014 года № 48, в информационно-правовой системе "Әділет" от 25 декабря 2014 года).
2. Постановление акимата Нуринского района от 16 января 2015 года № 01/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2965, опубликованное в районной газете "Нұра" от 14 февраля 2015 года № 7, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 февраля 2015 года).
3. Постановление акимата Нуринского района от 18 февраля 2015 года № 03/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3002, опубликованное в районной газете "Нұра" от 6 марта 2015 года № 10, в информационно-правовой системе "Әділет" от 2 апреля 2015 года).
4. Постановление акимата Нуринского района от 18 февраля 2015 года № 03/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3055, опубликованное в районной газете "Нұра" от 28 марта 2015 года № 13, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 мая 2015 года).
5. Постановление акимата Нуринского района от 18 февраля 2015 года № 03/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3054, опубликованное в районной газете "Нұра" от 28 марта 2015 года № 13, в информационно-правовой системе "Әділет" от 1 июня 2015 года).

6. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 03/05 ""Нұра ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3056 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 28 наурызында № 13, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 мамырында жарияланған).
7. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 04/02 ""Нұра ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3088 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 11 сәуірінде № 15, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 1 маусымында жарияланған).
8. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 04/03 ""Нұра ауданының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3110 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 11 сәуірінде № 15, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 1 маусымында жарияланған).
9. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 09/01 ""Нұра ауданы Киевка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3220 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 6 маусымында № 23, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
10. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 09/02 ""Нұра ауданы Баршын ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3221 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 6 маусымында № 23, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
11. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 09/03 ""Нұра ауданы Көбетей ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3222 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 6 маусымында № 27, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
12. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 09/04 ""Нұра ауданы Изенді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3223 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 6 маусымында № 23, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).

6. Постановление акимата Нуринского района от 18 февраля 2015 года № 03/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3056, опубликованное в районной газете "Нұра" от 28 марта 2015 года № 13, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 мая 2015 года).
7. Постановление акимата Нуринского района от 5 марта 2015 года № 04/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3088, опубликованное в районной газете "Нұра" от 11 апреля 2015 года № 15, в информационно-правовой системе "Әділет" от 1 июня 2015 года).
8. Постановление акимата Нуринского района от 5 марта 2015 года № 04/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3110, опубликованное в районной газете "Нұра" от 11 апреля 2015 года № 15, в информационно-правовой системе "Әділет" от 1 июня 2015 года).
9. Постановление акимата Нуринского района от 4 мая 2015 года № 09/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Киевка Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3220, опубликованное в районной газете "Нұра" от 6 июня 2015 года № 23, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
10. Постановление акимата Нуринского района от 4 мая 2015 года № 09/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Баршино Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3221, опубликованное в районной газете "Нұра" от 6 июня 2015 года № 23, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
11. Постановление акимата Нуринского района от 4 мая 2015 года № 09/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Кобетей Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3222, опубликованное в районной газете "Нұра" от 6 июня 2015 года № 23, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
12. Постановление акимата Нуринского района от 4 мая 2015 года № 09/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Изенда Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3223, опубликованное в районной газете "Нұра" от 6 июня 2015 года № 23, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).

13. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 09/05 ""Нұра ауданы Байтуған ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3224 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 6 маусымында № 23, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
14. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/02 ""Нұра ауданы Ақмешіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3253 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
15. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/03 ""Нұра ауданы Кертінді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3254 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
16. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/04 ""Нұра ауданы Заречное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3255 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
17. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/05 ""Нұра ауданы Щербаковское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3256 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
18. Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/06 ""Нұра ауданы Қарой ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3257 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
19. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/07 ""Нұра ауданы Жанбөбек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3258 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).

13. Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 4 мая 2015 года № 09/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Байтуган Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3224, опубликованное в районной газете "Нұра" от 6 июня 2015 года № 23, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
14. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Акмешит Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3253, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
15. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Кертенди Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3254, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
16. Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 28 мая 2015 года № 12/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Заречное Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3255, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
17. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Щербаковское Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3256, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
18. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/06 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Карой Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3257, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
19. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/07 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Жанбобек Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3258, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).

20. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/08 ""Нұра ауданы Соналы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3259 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 21 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
21. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/09 ""Нұра ауданы Ахмет ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3260 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 27 тамызында жарияланған).
22. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/10 ""Нұра ауданы Шахтерское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3261 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
23. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/11 ""Нұра ауданы Майоровка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3262 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
24. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/12 ""Нұра ауданы Тассуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3263 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
25. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/13 ""Нұра ауданы Пржевальское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3264 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
26. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/14 ""Нұра ауданы Жараспай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3265 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).

20. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/08 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Соналы Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3259, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 августа 2015 года).
21. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Ахмет Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3260, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
22. Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 28 мая 2015 года № 12/10 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Шахтерское Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3261, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
23. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/11 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Майоровка Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3262, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
24. Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 28 мая 2015 года № 12/12 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Тассуат Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3263, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
25. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/13 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Пржевальское Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3264, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
26. Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 28 мая 2015 года № 12/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Жараспай Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3265, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).

27. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/15 ""Нұра ауданы Балықтыкөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3266 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
28. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/16 ""Нұра ауданы Құланөтпес ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3267 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
29. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/17 ""Нұра ауданы Құланөтпес ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3268 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
30. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/18 ""Нұра ауданы Шұбаркөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3269 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
31. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/19 ""Нұра ауданы Кәрім Мыңбаев ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3270 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
32. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/20 ""Нұра ауданы Талдысай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3271 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).
33. Нұра ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 12/21 ""Нұра ауданы Ткенекті ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3272 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2015 жылдың 27 маусымында № 26, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 28 тамызында жарияланған).

27. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Балыктыколь Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3266, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
28. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/16 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Куланотпес Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3267, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
29. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/17 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Куланутпес Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3268, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
30. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/18 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Шубарколь Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3269, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
31. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/19 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Карима Мынбаева Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3270, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
32. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/20 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Талдысай Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3271, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).
33. Постановление акимата Нуринского района от 28 мая 2015 года № 12/21 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Ткенекты Нуринского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3272, опубликованное в районной газете "Нұра" от 27 июня 2015 года № 26, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 августа 2015 года).