Қостанай қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 335 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Р.Х. Каркеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов
Қостанай қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ 335 қаулысына
қосымша
Қостанай қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 2395 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-158 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы "Қостанай" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 175 "Әкімдіктің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 2395 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-1-181 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 28 ақпандағы "Қостанай" газетінде жарияланған) қаулысы.
3. Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 1206 "Әкімдіктің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 2395 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-1-192 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 10 шілдедегі "Біздің Қостанай" газетінде жарияланған) қаулысы.
4. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 1311 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-193 тіркелген, 2016 жылғы 31 шілдедегі "Біздің Қостанай" газетінде жарияланған) қаулысы.
5. "2016 жылы ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 3631 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6119 тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпандағы "Біздің Қостанай" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 18 февраля 2016 года № 335
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Костаная согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Каркенова Р.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Б. Жакупов
Приложение
к постановлению акимата
города Костаная
от 18 февраля 2016 года № 335
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Костаная
1. Постановление акимата города Костаная "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 26 ноября 2010 года № 2395 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-158, опубликовано 11 января 2011 года в газете "Костанай").
2. Постановление акимата города Костаная "О внесении изменения в постановление акимата от 26 ноября 2010 года № 2395 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 26 января 2012 года № 175 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-181, опубликовано 28 февраля 2012 года в газете "Костанай").
3. Постановление акимата города Костаная "О внесении изменений в постановление акимата от 26 ноября 2010 года № 2395 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 4 июня 2012 года № 1206 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-192, опубликовано 10 июля 2012 года в газете "Наш Костанай").
4. Постановление акимата города Костаная "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 18 июня 2012 года № 1311 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-193, опубликовано 31 июля 2012 года в газете "Наш Костанай").
5. Постановление акимата города Костаная "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2016 году" от 30 декабря 2015 года № 3631 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6119, опубликовано 11 февраля 2016 года в газете "Наш Костанай").