Денисов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 154 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Денисов ауданы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаманов
Денисов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 23 мамырдағы
№ 154 қаулысына қосымша
Денисов ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы 2014 жылғы 21 мамырдағы № 125 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4872 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 шілде "Наше время" газетінде жарияланған);
2) "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5121 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қарашада "Наше время" газетінде жарияланған);
3) Әкімдіктің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 125 "Денисов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы 2014 жылғы 7 қарашадағы № 286 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5212 болып тіркелген, 2014 жылығы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4) "Денисов ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы 2015 жылғы 6 ақпандағы № 24 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5409 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
5) "Денисов ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы 2015 жылғы 14 сәүірдегі № 74 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5616 болып тіркелген, 2015 жылығы 11 маусымда "Наше время" газетінде жарияланған).
6) Әкімдіктің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2015 жылғы 14 тамыздағы № 148 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5885 болып тіркелген, 2015 жылығы 1 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Денисовского района
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 23 мая 2016 года № 154
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Денисовского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Е. Жаманов
Приложение
к постановлению акимата
Денисовского района
от 23 мая 2016 года № 154
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Денисовского района
1) постановление акимата Денисовского района от 21 мая 2014 года № 125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4872, опубликовано 17 июля 2014 года в газете "Наше время");
2) постановление акимата Денисовского района от 19 сентября 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5121, опубликовано 13 ноября 2014 года в газете "Наше время");
3) постановление акимата Денисовского района от 7 ноября 2014 года № 286 "О внесении дополнений в постановление акимата от 21 мая 2014 года № 125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5212, опубликовано 26 декабря 2014 года в информационно - правовой системе "Әділет");
4) постановление акимата Денисовского района от 6 февраля 2015 года № 24 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5409, опубликовано 20 марта 2015 года в информационно - правовой системе "Әділет");
5) постановление акимата Денисовского района от 14 апреля 2015 года № 74 "Об утвержении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5616, опубликовано 11 июня 2015 года в газете "Наше время");
6) постановление акимата Денисовского района от 14 августа 2015 года № 148 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 19 сентября 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5885, опубликовано 1 октября 2015 года в информационно - правовой системе "Әділет");

7) "Денисов ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы 2015 жылғы 14 тамыздағы № 150 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5886 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
8) Әкімдіктің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 150 "Денисов ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы 2015 жылғы 3 қарашадағы № 211 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6037 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
9) Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс туралы 2016 жылғы 16 наурыздағы № 74 Денисов ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6235 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

7) постановление акимата Денисовского района от 14 августа 2015 года № 150 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5886, опубликовано 1 октября 2015 года в газете "Наше время");
8) постановление акимата Денисовского района от 3 ноября 2015 года № 211 "О внесении изменения в постановление акимата от 14 августа 2015 года № 150 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6037, опубликовано 24 декабря 2015 года в информационно - правовой системе "Әділет");
9) постановление акимата Денисовского района от 16 марта 2016 года № 74 "О внесении изменения в постановление акимата Денисовского района от 19 сентября 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6235, опубликовано 19 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");