Қарасу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 132 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 37-бабынын 8-тармағына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қарасу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шәмшиев
Қарасу аудан әкімдігінің
2016 жылдың 19 мамырдағы
№ 132 қаулысына қосымша
Қарасу ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қантардағы № 44 ""Қарасу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 28 қантардағы № 5343 тiркелген, 2015 жылғы 4 ақпандағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
2. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 72 ""Қарасу ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 13 наурыздағы № 5420 тiркелген, 2015 жылғы 26 наурыздағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
3. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 147 ""Қарасу ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 7 шілдедегі № 5722 тiркелген, 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
4. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 153 ""Қарасу ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 7 шілдедегі № 5723 тiркелген, 2015 жылғы 22 шілдедегі "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
5. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 шілдедегі № 176 ""Октябрь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 13 тамыздағы № 5799 тiркелген, 2015 жылғы 26 тамыздағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Карасуского района
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 19 мая 2016 года № 132
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Карасуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Шамшиев
Приложение
к постановлению акимата
от 19 мая 2016 года № 132
Перечень утративших силу постановлений акимата Карасуского района
1. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 19 января 2015 года № 44 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Карасуского района"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5343 от 28 января 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 4 февраля 2015 года).
2. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 13 марта 2015 года № 72 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Карасуского района"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5420 от 13 марта 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 26 марта 2015 года).
3. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 28 мая 2015 года № 147 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений акимата Карасуского района"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5722 от 7 июля 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 22 июля 2015 года).
4. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 4 июня 2015 года № 153 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Карасуского района"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5723 от 7 июля 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 22 июля 2015 года).
5. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 9 июля 2015 года № 176 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Октябрьское"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5799 от 13 августа 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 26 августа 2015 года).

6. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйктегі № 212 ""Қарасу ауданының жұмыспен қамту әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 5 қазандағы № 5924 тiркелген, 2015 жылғы 14 қазандағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
7. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 239 ""Восток ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 24 қарашадағы № 6016 тiркелген, 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
8. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 240 ""Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 24 қарашадағы № 6017 тiркелген, 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
9. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 248 ""Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 24 қарашадағы № 6015 тiркелген, 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).

6. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 3 сентября 2015 года № 212 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5924 от 5 октября 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 14 октября 2015 года).
7. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 16 октября 2015 года № 239 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Восточного сельского округа"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 6016 от 24 ноября 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 9 декабря 2015 года).
8. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 16 октября 2015 года № 240 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Карасу"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 6017 от 24 ноября 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 9 декабря 2015 года).
9. Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 22 октября 2015 года № 248 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Целинного сельского округа"" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 6015 от 24 ноября 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өнірі" от 9 декабря 2015 года).