Ақтоғай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 30/5 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім аудандық "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жариялансын.
Сессия төрағасы Г. Ғ. Құрманғалиева
Мәслихат хатшысы Ж.Ш. Ташенев
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 20 шілдедегі
"Аудандық мәслихаттың кейбір
шешімдерінің күшін жою
туралы" № 30/5 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 20 ақпандағы "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" № 106/27 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 18 наурыздағы № 3732 тіркелген, 2014 жылдың 5 сәуірінде "Ауыл тынысы" № 13, "Пульс села" № 13 газеттерінде жарияланған);
2. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 шілдедегі "Ақтоғай аудандық мәслихатының (V шақырылған, XXVII (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 20 ақпандағы "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" № 106/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 135/33 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 13 тамыздағы № 3916 тіркелген, 2014 жылдың 23 тамызда "Ауыл тынысы" № 33, "Пульс села" № 33 газеттерінде жарияланған);
3. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 28 қазандағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының (V шақырылған, XXVII (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 20 ақпандағы "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" № 106/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 157/37 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қарашадағы № 4146 тіркелген, 2014 жылдың 20 қарашада "Ауыл тынысы" № 46, "Пульс села" № 46 газеттерінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 20 июля 2016 года № 30/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Актогайского районного маслихата, согласно приложения.
2. Данное решение опубликовать в районной газете "Ауыл тынысы" и "Пульс села".
Председатель сессии Г.Г. Курмангалиева
Секретарь маслихата Ж.Ш. Ташенев
Приложение
к решению районного
маслихата от 20 июля 2016 года
№ 30/5 "О признании
утратившими силу некоторых
решений Актогайского
районного маслихата"
Список решений районного маслихата, утративших силу
1. Решение маслихата Актогайского района от 20 февраля 2014 года № 106/27 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района", (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3732 от 18 марта 2014 года, опубликовано 5 апреля 2014 года в газетах "Ауыл тынысы № 13, "Пульс села № 13);
2. Решение маслихата Актогайского района от 24 июля 2014 года № 135/33 "О внесении изменений и дополнений в решение Актогайского районного маслихата (XXVII (внеочередная сессия), V созыв) от 20 февраля 2014 года № 106/27 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района", (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3916 от 13 августа 2014 года, опубликовано 23 августа 2014 года в газетах "Ауыл тынысы № 33, "Пульс села № 33);
3. Решение маслихата Актогайского района от 28 октября 2014 года № 157/37 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата (XXVII (внеочередная сессия), V созыв) от 20 февраля 2014 года № 106/27 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района", (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4146 от 10 ноября 2014 года, опубликовано 20 ноября 2014 года в газетах "Ауыл тынысы № 46, "Пульс села № 46);

4. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 ақпандағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының (V шақырылған, XXVII (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 20 ақпандағы "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" № 106/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 171/40 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 наурыздағы № 4352 тіркелген, 2015 жылдың 21 наурызда "Ауыл тынысы" № 11, "Пульс села" № 11 газеттерінде жарияланған);
5. Ақтоғай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының (V шақырылған, XXVII (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 20 ақпандағы "Ақтоғай ауданының әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін анықтау ережелерін бекіту туралы" № 106/27 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" № 230/53 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 20 қаңтардағы № 4896 тіркелген, 2016 жылдың 30 қантарда "Ауыл тынысы" № 4, "Пульс села" № 4 газеттерінде жарияланған).

4. Решение маслихата Актогайского района от 23 февраля 2015 года № 171/40 "О внесении изменений и дополнений в решение Актогайского районного маслихата (XXVII (внеочередная сессия), V созыв) от 20 февраля 2014 года № 106/27 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района", (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4352 от 12 марта 2015 года, опубликовано 21 марта 2015 года в газетах "Ауыл тынысы № 11, "Пульс села № 11);
5. Решение маслихата Актогайского района от 24 декабря 2015 года № 230/53 "О внесении дополнений в решение Актогайского районного маслихата (XXVII (внеочередная сессия), V созыв) от 20 февраля 2014 года № 106/27 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Актогайского района", (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4896 от 20 января 2016 года, опубликовано 30 января 2016 года в газетах "Ауыл тынысы № 4, "Пульс села № 4).