Качир ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған деп тану туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы әкімдігінің қосымшаға сәйкес кейбір қаулыларының күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.М. Габидулинге жүктелсін.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев
Качир ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "15" қаңтардағы
"Качир ауданы әкімдігінің
кейбір қаулыларының күші
жойылған деп тану туралы"
№ 3 қаулысына
қосымша
Качир ауданы әкімдігінің күші жойылды
деп танылған қаулылардың тізбесі
1. Качир ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы "Качир ауданы тұрғындарының нысаналы топтарына кіретін тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 413/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3643 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 52 "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған);
2. Качир ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы "Качир ауданының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік этикасының қағидаларын бекіту туралы" № 60/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3713 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 наурыздағы № 10 "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған);
3. Качир ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 шілдедегі "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдарды бітірушілер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 218/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3875 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдедегі № 29 "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған);
4. Качир ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы "Качир ауданы әкімдігінің атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 136/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4516 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 маусымдағы № 24 "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Качирского района
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 15 января 2016 года № 3
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Качирского района согласно приложению.
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Габидулина Р.М.
Аким района Ж. Шугаев
Приложение
к постановлению акимата
Качирского района
от "15" января 2016 года № 3
"О признании утратившими
силу некоторых постановлений
акимата Качирского района"
Перечень
постановлений акимата Качирского района,
признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Качирского района от 28 ноября 2013 года № 413/11 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3643, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 52 от 28 декабря 2013 года);
2. Постановление акимата Качирского района от 14 февраля 2014 года № 60/2 "Об утверждении правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3713, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 10 от 8 марта 2014 года);
3. Постановление акимата Качирского района от 4 июля 2014 года № 218/7 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3875, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 29 от 26 июля 2014 года);
4. Постановление акимата Качирского района от 4 июня 2015 года № 136/5 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Качирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4516, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 24 от 18 июня 2015 года).