Успен ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 79/4 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағына 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Успен ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қыркүйектегі "Успен ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 284/9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 12 қыркүйекте № 4021 болып тіркелген, "Апта айнасы" газетінде 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 37 номерінде жарияланған);
2) Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы "Успен ауданының ауылдары мен ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 47/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 8 сәуірде № 4411 болып тіркелген, "Аймақ ажары" газетінде 2015 жылғы 2 мамырдағы № 17 номерінде жарияланған);
3) Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы "2016 жылға Успен ауданы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 282/12 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 27 қаңтарда № 4908 болып тіркелген, "Аймақ ажары" газетінде 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 номерінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Демеуов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 26 апреля 2016 года № 79/4
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата района:
1) постановление акимата Успенского района от 08 сентября 2014 года № 284/9 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в Успенском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4021 от 12 сентября 2014 года, опубликовано в газете "Сельские будни" от 19 сентября 2014 года № 37);
2) постановление акимата Успенского района от 2 марта 2015 года № 47/3 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сел и сельских округов Успенского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4411 от 08 апреля 2015 года, опубликовано в газете "Оги села" от 2 мая 2015 года № 17);
3) постановление акимата Успенского района от 31 декабря 2015 года № 282/12 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Успенского района на 2016 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4908 от 27 января 2016 года, опубликовано в газете "Огни села" от 30 января 2016 года № 4).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б. Демеуов