Кентау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 9 маусымдағы № 145 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1 Осы қаулының қосымшасына сәйкес Кентау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімі аппаратының басшысы Б.Алимбетовке жүктелсін.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
9 маусым 2016 жылғы
№ 145 қаулысына қосымша
Кентау қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбeсі
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 175 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2662 тіркелген, 2014 жылғы 24 мамырда "Кентау", "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Кентау қаласы әкімдігінің 16 сәуірдегі 2015 жылғы № 106 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2014 жылғы 5 мамырдағы№ 175 Кентау қаласы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3176 тіркелген, 2015 жылғы 23 мамырда "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Кентау қаласы әкімдігінің 16 ақпан 2016 жылғы № 44 "Ауыл әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 26 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3611 тіркелген, 2016 жылғы 2 наурызда "Кентау", "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата города Кентау
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 июня 2016 года № 145
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Кентау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кентау Б.Алимбетова.
Аким города Кентау A.Макулбаев
Приложение к постановлению
акимата города Кентау
9 июня 2016 года № 145
Перечень постановлений акимата города Кентау признанных утратившим силу
1. Постановление акимата города Кентау от 5 мая 2014 года № 175 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2662, опубликовано 24 мая 2014 года в газете "Кентау", "Кентау шұғалысы");
2. Постановление акимата города Кентау от 16 апреля 2015 года № 106 "О внесении изменения в постановление акимата города Кентау от 5 мая 2014 года № 175 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и
родительской платы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3176, опубликовано 23 мая 2015 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы");
3. Постановление акимата города Кентау от 16 февраля 2016 года № 44 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Кентау от 3 февраля 2015 года № 26 "Об утверждении положении аппаратов акима села" акимата города Кентау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3611, опубликовано 2 марта 2016 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы") 7