Бәйдібек ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына "Нормативті құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысының  16 тармағына сәйкес, Бәйдібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы "Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" № 189 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3070 тіркелген, 2015 жылы 27 наурызда "Шаян" газетінің № 579 санында жарияланған), Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы "Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 189 қаулысына өзгерістер енгізу туралы № 462 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3437 тіркелген), Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы "Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 189 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы № 73 қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Жағазиевке тапсырылсын.
Аудан әкімі:
Б.Көшербай

О признании утративших силу некоторых постановлений акимата Байдибекского района
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 5 мая 2016 года № 204
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии с пунктом 16 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 "Об утверждении Правила государственной регистрации нормативных правовых актов", акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утравшим силу постановление акимата района Байдибек № 189 от 19 февраля 2016 года "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3070, Опубликовано в газете "Шаян" от 27 марта 2015 года № 579), О внесении изменений в постановление акимата Байдибекского района от 19 февраля 2015 года № 189 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа" № 462 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3437), О внесении изменений и допалнений в постановлнение акимата Байдибекского района от 19 февраля 2015 года № 189 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа" № 73 постановления считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Жангазиеву Б.
Аким района: Б. Кошербай