Шардара ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 206 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шардара ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Т.Анашбековке жүктелсін.
Аудан әкімі А.Абдуллаев
Шардара ауданы әкімдігінің
29 сәуір 2016 жылғы
№ 206 қаулысына қосымша
Шардара ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік
құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 458 "Жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2119 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2012 жылғы 9 қарашадағы № 48 (500) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
2. Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 535 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2961 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 (619) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
3. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 3 "Шардара ауданының Шардара қаласы, ауылдық округтер әкімі аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2996 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5 (618) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
4. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 18 "Шардара ауданы әкімдігінің "Шардара аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3008 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 (619) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
5. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 63 "Шардара ауданы әкімдігінің "Шардара аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3023 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 7-8 (620) нөмірлерінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Шардаринского района
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 206
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Шардаринского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Анашбекова Т.
Аким района А.Абдуллаев
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района от
29 апреля 2016 года № 206
Перечень некоторые нормативные правовые постановления акимата
Шардаринского района утративших силу
1. Постановление акимата Шардаринского района от 28 сентября 2012 года № 458 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2119, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 9 ноября 2012 года № 48 (500));
2. Постановление акимата Шардаринского района от 23 декабря 2014 года № 535 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2961, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 13 февраля 2015 года № 6 (619));
3. Постановление акимата Шардаринского района от 8 января 2015 года № 3 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акима города Шардара, сельских округов Шардаринского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2996, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 6 февраля 2015 года № 5 (618));
4. Постановление акимата Шардаринского района от 19 января 2015 года № 18 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Шардаринского района" акимата Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3008, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 13 февраля 2015 года № 6 (619));
5. Постановление акимата Шардаринского района от 9 февраля 2015 года № 63 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Шардаринского района" акимата Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3023, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 20 февраля 2015 года № 7-8 (620));

6. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 115 "Шардара ауданының Шардара қаласы, ауылдық округтер әкімі аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 3 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3113 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 16-17-18 (627) нөмірлерінде жарияланған) қаулысы;
7. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 204 "Шардара ауданы әкімдігінің "Шардара аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 18 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3192 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 27 (636) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
8. Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 394 "Шардара ауданының Шардара қаласы, ауылдық округтер әкімі аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 3 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3367 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 46 (653) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
9. Шардара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3523 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 5 (666) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
10. Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 39 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3596 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 10 (671) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
11. Шардара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 74 "Шардара ауданының Шардара қаласы, ауылдық округтер әкімі аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 8 қаңтар 2015 жылғы № 3 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3625 болып тіркелген, "Шартарап-Шарайна" газетінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 14 (675) нөмірінде жарияланған) қаулысы;

6. Постановление акимата Шардаринского района 12 марта 2015 года № 115 "О внесении дополнении в постановление акимата Шардаринского района от 8 января 2015 года №3 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акима города Шардара, сельских округов Шардаринского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3113, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 17 апреля 2015 года № 16-17-18 (627));
7. Постановление акимата Шардаринского района от 14 мая 2015 года № 204 "О внесении изменение в постановление акимата Шардаринского района от 19 января 2015 года № 18 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Шардаринского района" акимата Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3192, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 26 июня 2015 года № 27 (636));
8. Постановление акимата Шардаринского района от 29 сентября 2015 года № 394 "О внесении дополнений в постановление акимата Шардаринского района от 8 января 2015 года № 3 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акима города Шардара, сельских округов Шардаринского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3367, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 23 октября 2015 года № 46 (653));
9. Постановление акимата Шардаринского района от 5 января 2016 года № 1 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3523, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 22 января 2016 года № 5 (666));
10. Постановление акимата Шардаринского района от 29 января 2016 года № 39 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3596, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 19 февраля 2016 года № 10 (671));
11. Постановление акимата Шардаринского района от 23 февраля 2016 года № 74 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Шардаринского района от 8 января 2015 года № 3 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акима города Шардара, сельских округов Шардаринского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3625, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" 18 марта 2016 года № 14 (675));