Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-366/VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№22-366/VII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 12-162/VII "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 25994 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 30 наурыздағы №14-217/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 12-162/VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 22 маусымдағы №16-264/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 12-162/VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2022 жылғы 12 қазандағы №19-308/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 12-162/VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
4) 2022 жылғы 30 қарашадағы №21-333/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 12-162/VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
2. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-171/VII "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-232/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-171/VII "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-310/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-171/VII "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.

О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 22 декабря 2022 года № 22-366/VII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 22 декабря 2022 года
№22 -366/VII
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение № 12-162/VII от 23 декабря 2021 года "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 25994, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2021 года) в том, числе:
1) решение № 14-217/VII от 30 марта 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 12-162/VII "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы;
2) решение № 16-264/VII от 22 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 12-162/VII "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы;
3) решение № 19-308/VII от 12 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 12-162/VII "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы;
4) решение № 21-333/VII от 30 ноября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 12-162/VII "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы.
2. Решение № 12-171/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы" в том, числе:
1) решение № 15-232/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-171/VII "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 19-310/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-171/VII "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".

3. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-172/VII "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-233/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-172/VII "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-311/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-172/VII "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
4. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-173/VII "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-234/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-173/VII "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-341/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-173/VII "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
5. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-174/VII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-235/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-174/VII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-343/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-174/VII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
6. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-175/VII "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-236/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-175/VII "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-342/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-175/VII "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
7. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-176/VII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:

3. Решение № 12-172/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-233/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-172/VII "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 19-311/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-172/VII "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
4. Решение № 12-173/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-234/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-173/VII "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-341/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-173/VII "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
5. Решение № 12-174/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-235/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-174/VII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-343/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-174/VII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
6. Решение № 12-175/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-236/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-175/VII "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-342/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-175/VII "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
7. Решение № 12-176/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы" в том числе:

1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-237/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-176/VII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-312/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-176/VII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
8. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-177/VII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-238/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-177/VII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 29 маусымдағы № 16-276/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-177/VII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
3) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-344/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-177/VII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
9. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-178/VII "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-239/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-178/VII "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-345/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-178/VII "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
10. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-179/VII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-240/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-179/VII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-346/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-179/VII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.

1) решение № 15-237/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-176/VII "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 19-312/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-176/VII "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
8. Решение № 12-177/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы"в том числе:
1) решение № 15-238/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-177/VII "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 16-276/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-177/VII "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
3) решение № 21-344/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-177/VII "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
9. Решение № 12-178/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-239/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-178/VII "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-345/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-178/VII "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
10. Решение № 12-179/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы" в том числе:
1) решение № 15-240/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-179/VII "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-346/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-179/VII "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".

11. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-180/VII "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-241/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-180/VII "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-313/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-180/VII "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
12. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-181/VII "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-242/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-181/VII "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 29 маусымдағы №16-277/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-181/VII "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-347/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-181/VII "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
13. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-182/VII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-243/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-182/VII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-314/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-182/VII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
14. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-183/VII "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-244/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-183/VII "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;

11. Решение № 12-180/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-241/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-180/VII "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 19-313/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-180/VII "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
12. Решение № 12-181/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-242/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-181/VII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 16-277/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-181/VII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
3) решение № 21-347/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-181/VII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
13. Решение № 12-182/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы"в том числе:
1) решение № 15-243/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-182/VII "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 19-314/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-182/VII "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
14. Решение № 12-183/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-244/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-183/VII "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";

2) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-315/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-183/VII "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
15. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-184/VII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-245/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-184/VII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-348/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-184/VII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
16. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-185/VII "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-246/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-185/VII "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-316/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-185/VII "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
17. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-186/VII "Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-247/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-186/VII "Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 29 маусымдағы № 16-278/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-186/VII "Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2022 жылғы 26 қазандағы № 19-317/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-186/VII "Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
18. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-187/VII "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-248/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-187/VII "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;

2) решение № 19-315/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-183/VII "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
15. Решение № 12-184/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-245/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-184/VII "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-348/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-184/VII "О бюджете Коктерексого сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
16. Решение № 12-185/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-246/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-185/VII "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 19-316/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-185/VII "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
17. Решение № 12-186/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-247/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-186/VII "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 16-278/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-186/VII "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
3) решение № 19-317/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-186/VII "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
18. Решение № 12-187/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-248/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-187/VII "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";

2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-349/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-187/VII "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
19. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-188/VII "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-249/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-188/VII "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-350/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-188/VII "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
20. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-189/VII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-250/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-189/VII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 29 маусымдағы № 16-279/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-189/VII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-351/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-189/VII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
21. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-190/VII "Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-251/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-190/VII "Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 29 маусымдағы № 16-280/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-190/VII "Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2022 жылғы 26 қазанындағы № 19-318/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-190/VII "Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.

2) решение № 21-349/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-187/VII "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
19. Решение № 12-188/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-249/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-188/VII "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-350/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-187/VII "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
20. Решение № 12-189/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-250/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-189/VII "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 16-279/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-189/VII "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
3) решение № 21-351/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-189/VII "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
21. Решение № 12-190/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-251/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-190/VII "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 16-280/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-190/VII "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
3) решение № 19-318/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-190/VII "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".

22. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-191/VII "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-252/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-191/VII "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-352/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-191/VII "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
23. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-192/VII "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-253/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-192/VII "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 26 қазанындағы № 19-319/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-192/VII "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
24. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-193/VII "Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-254/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-193/VII "Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 29 маусымдағы № 16-281/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-193/VII "Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-353/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-193/VII "Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
25. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-194/VII "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-255/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-194/VII "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-354/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-194/VII "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.

22. Решение № 12-191/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-252/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-190/VII "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-352/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-191/VII "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
23. Решение № 12-192/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-253/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-192/VII "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 19-319/VII от 26 октября 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-192/VII "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
24. Решение № 12-193/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-254/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-193/VII "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 16-281/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-193/VII "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
3) решение № 21-353/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-193/VII "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
25. Решение № 12-194/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-255/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-194/VII "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-354/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-194/VII "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".

26. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-195/VII "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 29 маусымдағы № 16-282/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-195/VII "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-355/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-195/VII "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
27. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-196/VII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-256/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-196/VII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 29 маусымдағы № 16-283/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-196/VII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-340/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-196/VII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
28. 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-197/VII "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 15-257/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-197/VII "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-356/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-197/VII "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
29. 2022 жылғы 17 ақпандағы № 13-212/VII "Үржар ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне 2022 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешім.
30. 2014 жылғы 14 қазандағы №26-301/V "Үржар ауданы әкімдігінің әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау жөніндегі комиссиясының құрамын бекіту туралы" шешім, соның ішінде;

26. Решение № 12-195/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 16-282/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-195/VII "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-355/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-195/VII "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
27. Решение № 12-196/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-256/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-196/VII "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 16-283/VII от 29 июня 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-196/VII "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
3) решение № 21-340/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-196/VII "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
28. Решение № 12-197/VII от 30 декабря 2021 года "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы", в том числе:
1) решение № 15-257/VII от 20 апреля 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-197/VII "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы";
2) решение № 21-356/VII от 5 декабря 2022 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-197/VII "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
29. Решение №13-212/VII от 17 февраля 2022 года "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Урджарского района на 2022 год".
30. Решение №26-301/V от 14 октября 2014 года "Об утверждении состава комиссии Урджарского районного акимата по оказанию и определению размера социальной помощи и определению списка нуждающихся граждан отдельных категорий", в том числе:

1) 2016 жылғы 4 наурыздағы №41-490/V "Үржар ауданы әкімдігінің әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау жөніндегі комиссиясының құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 14 қазандағы №26-301/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
2) 2018 жылғы 12 наурыздағы №24-243/VI "Үржар ауданы әкімдігінің әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау жөніндегі комиссиясының құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 14 қазандағы №26-301/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
3) 2018 жылғы 12 сәуірдегі №26-273/VI "Үржар ауданы әкімдігінің әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау жөніндегі комиссиясының құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 14 қазандағы №26-301/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім;
4) 2018 жылғы 30 қазандағы №33-348/VI "Үржар ауданы әкімдігінің әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау жөніндегі комиссиясының құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 14 қазандағы №26-301/V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім;
31. 2017 жылғы 12 сәуірдегі №12-134/VI "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен және өзге де атақтармен марапатталуға ұсынылған тұлғалардың құжаттарын қарау жөніндегі комиссиясының құрамын бекіту туралы" шешім, соның ішінде:
1) 2019 жылғы 14 наурыздағы №39-427/VII "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен және өзге де атақтармен марапатталуға ұсынылған тұлғалардың құжаттарын қарау жөніндегі комиссияның құрамын бекіту туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 сәуірдегі №12-134/VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешім.

1) решение №41-490/V от 14 марта 2016 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 14 октября 2014 года №26-301/V "Об утверждении состава комиссии Урджарского районного акимата по оказанию и определению размера социальной помощи и определению списка нуждающихся граждан отдельных категорий";
2) решение №24-243/VI от 12 марта 2018 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 14 октября 2014 года №26-301/V "Об утверждении состава комиссии Урджарского районного акимата по оказанию и определению размера социальной помощи и определению списка нуждающихся граждан отдельных категорий";
3) решение №26-273/VI от 12 апреля 2018 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 14 октября 2014 года №26-301/V "Об утверждении состава комиссии Урджарского районного акимата по оказанию и определению размера социальной помощи и определению списка нуждающихся граждан отдельных категорий".
4) решение №33-348/VI от 30 октября 2018 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 14 октября 2014 года №26-301/V "Об утверждении состава комиссии Урджарского районного акимата по оказанию и определению размера социальной помощи и определению списка нуждающихся граждан отдельных категорий";
31. Решение №12-134/VI от 12 апреля 2017 жылғы "Об утверждении состава районной комиссии по рассмотрению документов лиц, представленных к государственным наградам и званиям Республики Казахстан, в том числе:
1) решение №39-427/VII от 14 марта 2019 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 12 апреля 2017 ода №12-135/VI "Об утверждении состава районной комиссии по рассмотрению документов лиц, представленных к государственным наградам и званиям Республики Казахстан".