Шахтинск қаласы, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұраптауға және көмуге арналған тарифті бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 271/4 шешімі.
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3 тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қаласы, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұраптауға және көмуге арналған тарифті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Шахтинск қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 28 тамыздағы № 1637/33 "Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде № 5463 болып тіркелген);
2) 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1683/37 "Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдау, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы "Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 1637/33 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (мемлекеттік тізілімде тіркелген) нормативтік құқықтық актілердің № 5622).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 10 шілдедегі
№ 271/4
шешімге қосымша
Шахтинск қаласы, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 29.11.2023 № 292/6 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шахтинск қаласы
Атауы
Есеп бірлігі
Тариф (теңге)
Абаттандырылған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан

Об утверждении тарифа на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 июля 2023 года № 271/4.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Шахтинского городского маслихата:
1) от 28 августа 2019 года № 1637/33 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственных нормативных правовых актов № 5463);
2) от 26 декабря 2019 года № 1683/37 "О внесении изменения в решение Шахтинского городского маслихата от 28 августа 2019 года № 1637/33 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственных нормативных правовых актов № 5622).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение к решению
Шахтинского городского маслихата
от 10 июля 2023 года
№ 271/4
Тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан
Сноска. Приложение – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2023 № 292/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Город Шахтинск
Наименование
РасчҰтная единица
Тариф (тенге)
Домовладения благоустроенные
В месяц с 1-го жителя

403,98
Абаттандырылмаған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
437,64
Бірлікке жылдық тариф (көлемі)
Теңге/м3
2019,88
Көму (ҚҚС есептегенде)
Теңге/м3
352
Сұрыптау
Теңге/м3
0
Шахан кенті
Атауы
Есеп бірлігі
Тариф (теңге)
Абаттандырылған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
450
Абаттандырылмаған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
480
Бірлікке жылдық тариф (көлемі)
Теңге/м3
2380
Көму (ҚҚС есептегенде)
Теңге/м3
352
Сұрыптау
Теңге/м3
0
Долинка, Новодолинский кенттері
Атауы
Есеп бірлігі
Тариф (теңге)
Абаттандырылған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
442,05
Абаттандырылмаған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
442,05
Бірлікке жылдық тариф (көлемі)
Теңге/м3
2210,27
Көму (ҚҚС есептегенде)
Теңге/м3
352
Сұрыптау
Теңге/м3
0
Ескерту:
Тариф келесілерді қамтиды:
1) ҚҚС есептемегенде қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау және тасымалдау құны;
2) ҚҚС есептегенде көму құны.

403,98
Домовладения неблагоустроенные
В месяц с 1-го жителя
437,64
Годовой тариф за единицу (объем)
Тенге/м3
2019,88
Захоронение (с учетом НДС)
Тенге/м3
352
Сортировка
Тенге/м3
0
Поселок Шахан
Наименование
РасчҰтная единица
Тариф (тенге)
Домовладения благоустроенные
В месяц с 1-го жителя
450
Домовладения неблагоустроенные
В месяц с 1-го жителя
480
Годовой тариф за единицу (объем)
Тенге/м3
2380
Захоронение (с учетом НДС)
Тенге/м3
352
Сортировка
Тенге/м3
0
Поселки Долинка, Новодолинский
Наименование
РасчҰтная единица
Тариф (тенге)
Домовладения благоустроенные
В месяц с 1-го жителя
442,05
Домовладения неблагоустроенные
В месяц с 1-го жителя
442,05
Годовой тариф за единицу (объем)
Тенге/м3
2210,27
Захоронение (с учетом НДС)
Тенге/м3
352
Сортировка
Тенге/м3
0
Примечание:
Тариф включает в себя:
1) стоимость сбора и транспортировку твердых бытовых отходов без учета НДС;
2) стоимость захоронения с учетом НДС.