"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2024 жылғы 4 қыркүйектегі № 535/НҚ бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19982 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміндегі:
14-тармақ алынып тасталсын;
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
20.

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 4 сентября 2024 года № 535/НҚ
Примечание ИЗПИ!
Введение в действие см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19982) внести следующие изменения и дополнения:
в Реестре государственных услуг, утвержденном указанным приказом:
пункт 14 исключить;
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"
20.

00101012
Әскери-техникалық және өзге де мамандықтар бойынша даярлауға жіберу үшін әскерге шақырылушылар мен әскери міндеттілерді кезекке қою
Қорғанысмині
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мамандандырылған ұйымдарында әскери-техникалық және өзге де мамандықтар бойынша әскерге шақырылушыларды, әскери міндеттілерді жинау, оларды жіберу және өтеусіз және өтеулі негіздерде оқыту, оқу-тәрбие процесін ұйымдастыру қағидаларын, сондай-ақ оқу мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 357 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15517 болып тіркелді.
";

00101012
Постановка в очередь призывников и военнообязанных для направления на подготовку по военно-техническим и иным специальностям
МО
"Об утверждении Правил набора призывников, военнообязанных, их направления и обучения на безвозмездной и возмездной основах, организации учебно-воспитательного процесса, а также сроков обучения по военно-техническим и иным специальностям в специализированных организациях Министерства обороны Республики Казахстан" приказ Министра обороны Республики Казахстан от 17 июля 2017 года № 357. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15517.
";

мынадай мазмұндағы 35-1 және 35-2-тармақтармен толықтырылсын:
"
35-1.
00102006-1.
Мұнаймен ластанудан келтірілген залал үшін сақтандыру немесе азаматтық жауапкершілікті өзге де қаржылық қамтамасыз ету туралы куәлік беру
МТ
35-2.
00102006-2.
Суға батқан кемелерді алып тастағаны үшін сақтандыру немесе өзге де азаматтық жауапкершілікті қаржылық қамтамасыз ету туралы куәлік беру
МТ
";
мынадай мазмұндағы 36-1, 36-2 және 36-3-тармақтармен толықтырылсын:
"
36-1.
00201001-1.
Тұрғылықты жері бойынша тіркеудің болуы (болмауы) туралы ақпарат беру
ІІМ
36-2.
00201001-2.
Бас бостандығынан айыруға сотталған адаммен кездесуге рұқсат беру
ІІМ
36-3.
00201001-3.
Сотталғандарды тұрғылықты жері бойынша ауыстыру
ІІМ
";
40-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
40.
00201005
Пана іздеуші адам немесе босқын мәртебесін алған шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды болған жері бойынша уақытша есебін жүргізу
ІІМ
"Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 267 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20192 болып тіркелді.
";
мынадай мазмұндағы 119-1-тармақпен толықтырылсын:
"
119-1.
00203004
-1.
Шетелдіктерге елшілік үшін анықтама беру
ІІМ
";
мынадай мазмұндағы 136-1-тармақпен толықтырылсын:
"
136-1.
00203009
-
1.
Ерекше қажеттіліктері бар адамдар мен зейнеткерлерге автобус желілері бойынша жол жүруге рұқсат беру
ІІМ
";
мынадай мазмұндағы 137-1-тармақпен толықтырылсын:
"
137-1.
00203010 -
1.
Жеке сәйкестендіру нөмірін беру туралы куәліктің телнұсқасын беру
ІІМ
";
мынадай мазмұндағы 149-1 және 149-2-тармақтармен толықтырылсын:
"
149-1.
00401003-1.
Бас бостандығынан айыруға сотталған адаммен кездесуге рұқсат беру
ІІМ
149-2.
00401003-2.
Сотталғандарды тұрғылықты жері бойынша ауыстыру
ІІМ
";
164-тармақ мынадай мазмұндағы 164-1-тармақпен толықтырылсын:
"
164.
00402014.
Әрекетке қабілетсіз немесе әрекет қабілеті шектеулі кәмелетке толған адамның мүлкіне билік ету, шотына түскен зейнетақыларды, жәрдемақыларды, әлеуметтік төлемдерді алу бойынша және соттың шешімімен әрекетке қабілетсіз немесе әрекет қабілеті шектеулі деп танылған азаматтардың мүлкін иеліктен шығаруға рұқсат беру
Әрекетке қабілетсіз немесе әрекет қабілеті шектеулі кәмелетке толған адамның шотына түскен мүлікке билік ету, зейнетақырларды, жәрдемақыларды, әлеуметтік төлемдерді алу бойынша шешім беру
Еңбекмині
164-1.
00402014-1.
Сот шешімімен әрекетке қабілетсіз немесе әрекет қабілеті шектеулі деп танылған кәмелетке толған адамның мүлкін иеліктен шығаруға рұқсат беру
Еңбекмині
";
165-тармақ алынып тасталсын;

дополнить пунктами 35-1 и 35-2 следующего содержания:
"
35-1.
00102006-1.
Выдача свидетельства о страховании или ином финансовом обеспечении гражданской ответственности за ущерб от загрязнения нефтью
МТ
35-2.
00102006-2.
Выдача свидетельства о страховании или ином финансовом обеспечении гражданской ответственности за удаление затонувших судов
МТ
";
дополнить пунктами 36-1, 36-2 и 36-3 следующего содержания:
"
36-1.
00201001-1.
Выдача информации о наличии (отсутствии) регистрации по месту жительства
МВД
36-2.
00201001-2.
Перевод осужденных по месту жительства
МВД
36-3.
00201001-3.
Выдача разрешений на свидание с осужденным к лишению свободы
МВД
";
пункт 40 изложить в следующей редакции:
"
40.
00201005
Временный учет по месту пребывания иностранцев и лиц без гражданства, получивших статус лица ищущего убежище или беженца
МВД
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг по вопросам документирования и регистрации населения Республики Казахстан" Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 267. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20192.
";
дополнить пунктом 119-1 следующего содержания:
"
119-1.
00203004
-1.
Выдача иностранцам справки для посольства
МВД
";
дополнить пунктом 136-1 следующего содержания:
"
136-1.
00203009
-
1.
Выдача разрешений на проезд по автобусным линиям людям с особым потребностями и пенсионерам
МВД
";
дополнить пунктом 137-1 следующего содержания:
"
137-1.
00203010-1.
Выдача дубликата свидетельства о присвоении индивидуального идентификационного номера
МВД
";
пункт 164дополнить пунктом 164-1 следующего содержания:
"
164.
00402014.
Выдача разрешения по распоряжению имуществом, снятию пенсий, пособий, социальных выплат, поступивших на счет недееспособного или ограниченно дееспособного совершеннолетнего лица, и на отчуждение имущества граждан, признанных по решению суда недееспособными или ограниченно дееспособными
Выдача разрешения по распоряжению имуществом, снятию пенсий, пособий, социальных выплат, поступивших на счет недееспособного или ограниченно дееспособного совершеннолетнего лица
МТСЗН
164-1.
00402014-1.
Выдача разрешения на отчуждение имущества граждан, признанных по решению суда недееспособными или ограниченно дееспособными
МТСЗН
";
пункт 165 исключить;

00703011
Қате аударылған міндетті зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлдарды қайтару
Еңбекмині
"Әлеуметтік-еңбек саласында мемлекеттік қызметтерді көрсетудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2021 жылғы 25 наурыздағы № 84 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22394 болып тіркелді.
";
382-тармақ алынып тасталсын;
385-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
385.
00703015
Жұмысынан айырылуы жағдайы бойынша әлеуметтік төлем тағайындау
Еңбекмині
"Жұмысынан айырылу жағдайы бойынша әлеуметтік төлемнің мөлшерін есептеу (айқындау), тағайындау, жүзеге асыру, тоқтата тұру, қайта есептеу, қайта бастау, тоқтату және оны тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешімді қайта қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 237 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32881 болып тіркелді.
";
мынадай мазмұндағы 415-1-тармақпен толықтырылсын:
"

00703011
Возврат ошибочно перечисленных обязательных пенсионных взносов и (или) пени
МТСЗН
"О некоторых вопросах оказания государственных услуг в социально-трудовой сфере" приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2021 года № 84. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22394.
";
пункт 382 исключить;
пункт 385 изложить в следующей редакции:
"
385.
00703015
Назначение социальной выплаты по случаю потери работы
МТСЗН
"Об утверждении Правил исчисления (определения) размеров, назначения, осуществления, приостановления, перерасчета, возобновления, прекращения и пересмотра решения о назначении (отказе в назначении) социальной выплаты по случаю потери работы" приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 237. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32881.
";
дополнить пунктом 415-1 следующего содержания:
"

415-1.
00704008-1
Жаппай саяси қуғын-сүргіндер құрбандарына ақшалай өтемақы төлеу
Еңбекмині
";
431, 432 және 434-тармақтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 437-1-тармақпен толықтырылсын:
"
437-1.
00801003-1
Жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарда әскери кафедраға оқуға түсу үшін өтініштер қабылдау
Қорғанысмині
";
488-491-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
488.
00901001
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу
Шағын кәсіпкерлік субъектілері үшін мемлекеттік тіркеу
туралы өтініш
Әділетмині
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөнінде мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2020 жылғы 29 мамырдағы №66 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20771 болып тіркелді.

415-1.
00704008-1
Выплата денежных компенсаций жертвам массовых политических репрессий
МТСЗН
";
пункты 431, 432 и 434 исключить;
дополнить пунктом 437-1 следующего содержания:
"
437-1.
00801003-1
Прием заявлений для поступления на военные кафедры в организациях высшего послевузовского образования
МО
";
пункты 488-491 изложить в следующей редакции:
"
488.
00901001
Государственная регистрация юридических лиц, учетная регистрация их филиалов и представительств
Заявление о государственной регистрации для субъектов малого предпринимательства
МЮ
"Об утверждении правил оказания государственных услуг в сфере государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 66. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20771.

489.
Коммерциялық заңды тұлғаларды тіркеу
Әділетмині
490.
Коммерциялық емес заңды тұлғаларды (саяси партияларды, діни бірлестіктерді, олардың филиалдары мен өклдіктерін) тіркеу
Әділетмині
491.
Олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу
Әділетмині
";
498 және 499-тармақтар алынып тасталсын;
530-531 тармақтар мынадай мазмұндағы 531-1-тармақпен толықтырылсын:
"
530.
00903014
Тауар биржалары қызметімен айналысу құқығына лицензия беру
Биржалық тауарлармен биржалық сауда-саттыққа лицензия алу
БҚДА

489.
Регистрация коммерческих юридических лиц
МЮ
490.
Регистрация некоммерческих юридических лиц (политических партий, религиозное объединение, их филиалов и представительств)
МЮ
491.
Учетная регистрация филиалов и представительств
МЮ
";
пункты 498 и 499 исключить;
пункты 530-531 дополнить пунктом 531-1 следующего содержания:
"
530.
00903014
Выдача лицензии на право занятия деятельностью товарных бирж
Получение лицензии на биржевые торги биржевыми товарами
АЗРК

"Тауар биржалары қызметімен айналысу құқығына лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі Төрағасының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 6 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22497 болып тіркелді.
531.
Стандартталмаған тауарлармен биржалық сауда-саттыққа лицензия алу
БҚДА
531-1.
Лицензияны қайта ресімдеу
БҚДА
";

"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на право занятия деятельностью товарных бирж" приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 2 апреля 2021 года № 6. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22497.
531.
Получение лицензии на биржевые торги нестандартизированными товарами
АЗРК
531-1.
Переоформление лицензии
АЗРК
";

557-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
557-1.
00906009
Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға рұқсат беру
ӨҚМ
";
561-564-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
561.
0110102
Халықаралқ автомобильмен тасымалдауды жүзеге асыруға рұқсат беру туралы куәлік және автокөлік құралына рұқсат карточкасын беру
Халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыруға рұқсат куәлігін беру
КМ
"Халықаралық автомобильмен жүк тасымалдауды жүзеге асыруға автомобильмен тасымалдаушыларға рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 жылғы 24 тамыздағы № 523 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7204 болып тіркелді.
5629.
Халықаралық автомобильмен тасымалдауды жүзеге асыруға рұқсат беру күәлігінің күшін жою
КМ

пункт 557-1 изложить в следующей редакции:
"
557-1.
00906009
Выдача разрешения на осуществления деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов
МПС
";
пункты 561-564 изложить в следующей редакции:
"
561.
01101002
Выдача удостоверения о допуске к осуществлению международных автомобильных перевозок и карточки допуска на автотранспортные средства
Выдача удостоверения допуска к осуществлению международных автомобильных перевозок
МТ
"Об утверждении Правил допуска автомобильных перевозчиков к осуществлению международных автомобильных перевозок грузов" приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 августа 2011 года № 523. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7204.
562.
Аннулирование удостоверения допуска к осуществлению международных автомобильных перевозок
МТ

563.
Автокөлік құралына рұқсат карточкасын беру
КМ
564.
Автокөлік құралына рұқсат карточкасының күшін жою
КМ
";
590-тармақ мынадай мазмұндағы 590-1-тармақпен толықтырылсын:
"
590.
0102004
Жеңіл және аса жеңіл авиация әуе кемесінің ұшуға жарамдылығы сертификатын беру
Жеңіл авиация әуе кемесінің ұшуға жарамдылығы сертификатын беру
КМ
"Жеңіл және аса жеңіл авиация саласындағы сертификаттау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 483 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15633 болып тіркелді.
590-1.
Аса жеңіл авиация әуе кемесінің ұшуға жарамдылығы сертификатын беру
КМ
";
мынадай мазмұндағы 696-1-тармақпен толықтырылсын:
"
696-1.
01204015-1
Ресурстық тексеруді жүзеге асыратын мамандандырылған ұйымдарды аккредиттеу
ЭГТРМ
";
мынадай мазмұндағы 765-1-тармақпен толықтырылсын:
"
765-1.
01301008
Карантинге жатқызылған өнімді Қазақстан Республикасының аумағында тасуға карантиндік сертификат беру
АШМ
"Қазақстан Республикасының аумағын карантиндік объектілерден және бөтен текті түрлерден қорғау жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 15-08/590 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12032 болып тіркелді.
";
796-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

563.
Выдача карточки допуска на автотранспортное средство
МТ
564.
Аннулирование карточки допуска на автотранспортное средство
МТ
";
пункт 590 дополнить пунктом 590-1 следующего содержания:
"
590.
01102004
Выдача сертификата летной годности воздушного судна легкой и сверхлегкой авиации
Выдача сертификата летной годности воздушного судна легкой авиации
МТ
"Об утверждении Правил сертификации в сфере легкой и сверхлегкой авиации" приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 июля 2017 года № 483. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15633.
590-1.
Выдача сертификата летной годности воздушного судна сверхлегкой авиации
МТ
";
дополнить пунктом 696-1 следующего содержания:
"
696-1.
01204015-1
Аккредитация специализированных организаций, осуществляющих ресурсные обследования
МЭПР
";
дополнить пунктом 765-1 следующего содержания:
"
7
6
5-1.
01301008
Выдача карантинного сертификата на перемещение подкарантинной продукции на территории Республики Казахстан
МСХ
"Об утверждении Правил по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов" приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 15-08/590. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12032.
";
пункт 796 изложить в следующей редакции:
"

796.
01302005
Тиісті аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің экспортына және импортына рұқсат беру
АШМ
"Тиісті аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің экспортына, импортына және транзитіне рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 16-04/647 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10254 болып тіркелді.
";
807-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

796.
01302005
Выдача разрешения на экспорт и импорт перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории
МСХ
"Об утверждении Правил выдачи разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории" приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 16-04/647. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10254.
";
пункт 807 изложить в следующей редакции:
"

807.
01401001
Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдардың және жылу өндіруші, жылу тасымалдаушы субъектілердің күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын беру
ЭМ
"Энергия өндіруші, энергия беруші ұйымдар мен жылу өндіруші, жылу тасымалдаушы субъектілердің күзгі-қысқы кезеңде жұмысқа әзірлік паспортын алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 55 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10516 тіркелді.
";
мынадай мазмұндағы 816-1-тармақпен толықтырылсын:
"

807.
01401001
Выдача паспорта готовности энергопроизводящих, энергопередающих организаций и теплопроизводящих, теплотранспортирующих субъектов к работе в осенне-зимний период
МЭ
"Об утверждении Правил получения энергопроизводящими, энергопередающими организациями и теплопроизводящими, теплотранспортирующими субъектами паспорта готовности к работе в осенне-зимний период" приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 55. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10516.
";
дополнить пунктом 816-1 следующего содержания:
"

1184.
02303002
Отандық теле-, радиоарнаны есепке қою, қайта есепке қою, куәлігін беру
МАМ
"Ақпарат саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 101 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20296 болып тіркелді.
";
1185-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
1185.
02303003
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік теле-, радиоарнаны есепке қою, қайта есепке қою, куәлігін беру
МАМ

1184.
02303002
Постановка на учет, переучет, выдача свидетельства отечественного теле-, радиоканала
МКИ
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области информации" приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 2 апреля 2020 года № 101. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20296.
";
пункт 1185 изложить в следующей редакции:
"
1185.
02303003
Постановка на учет, переучет, выдача свидетельства иностранного теле-, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
МКИ

"Ақпарат саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 101 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20296 болып тіркелді.
".
2. Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік қызметтер комитеті қамтамасыз етсін:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Казақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
765-1-тармақ 2025 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады деп белгіленсін.
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Ж. Мәдиев

"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области информации" приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 2 апреля 2020 года № 101. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20296.
".
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
2) в течение пяти рабочих дней после подписания настоящего приказа направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Установить, что пункт 765-1 действует до 1 января 2025 года.
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Ж. Мадиев