Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 желтоқсандағы № 165 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы "Ауыл шаруашылығы және өнеркәсіп тауарларының жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі кедендік әкелу баждарының ставкаларын белгілеу туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 59 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 116 шешімінің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы Шешім 3-тармақты қоспағанда, 2017 жылғы 2 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Осы Шешімнің 3-тармағы Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына қосылу шарты ретінде қабылданған міндеттемелеріне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің баж ставкаларымен салыстырғанда кедендік әкелу баждарының барынша төменгі ставкалары қолданылатын және осындай баж ставкаларының мөлшерлері Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымы шеңберіндегі тарифтік міндеттемелерін орындау мақсатында тауарлар тізбесіне өзгерістер енгізу туралы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің шешімі күшіне енген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 2 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарда қолданылады.".
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы "Бағалы металдан немесе бағалы металдардың қосындысынан тұратын минералдардан алынатын шикізаттың жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі кедендік әкелу баждарының ставкаларын белгілеу туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 59 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 117 шешімінің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы Шешім 3-тармақты қоспағанда, 2017 жылғы 2 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Осы Шешімнің 3-тармағы Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына қосылу шарты ретінде қабылданған міндеттемелеріне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кеден тарифінің баж ставкаларымен салыстырғанда кедендік әкелу баждарының барынша төменгі ставкалары қолданылатын және осындай баж ставкаларының мөлшерлері Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымы шеңберіндегі тарифтік міндеттемелерін орындау мақсатында тауарлар тізбесіне өзгерістер енгізу туралы Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің шешімі күшіне енген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 2 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.".

О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2016 года № 165. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 декабря 2017 года № 166.
Сноска. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 05.12.2017 № 166 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Решение вступает в силу 31.12.2016 - сайт Евразийского экономического союза
Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Пункт 4 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2016 г. № 116 "Об установлении ставок ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов сельскохозяйственных и промышленных товаров и о внесении изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 г. № 59" изложить в следующей редакции:
"4. Настоящее Решение вступает в силу с 2 января 2017 г., за исключением пункта 3.
Пункт 3 настоящего Решения вступает в силу с даты вступления в силу решения Совета Евразийской экономической комиссии о внесении изменений в перечень товаров, в отношении которых Республикой Казахстан в соответствии с обязательствами, принятыми в качестве условия присоединения к Всемирной торговой организации, применяются ставки ввозных таможенных пошлин, более низкие по сравнению со ставками пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, и размеров таких ставок пошлин, принятого в целях исполнения тарифных обязательств Республики Казахстан в рамках Всемирной торговой организации, и распространяется на правоотношения, возникшие с 2 января 2017 г.".
2. Пункт 4 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2016 г. № 117 "Об установлении ставок ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов сырья минерального происхождения, содержащего драгоценный металл или соединения драгоценных металлов, и о внесении изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 г. № 59" изложить в следующей редакции:
"4. Настоящее Решение вступает в силу с 2 января 2017 г., за исключением пункта 3.
Пункт 3 настоящего Решения вступает в силу с даты вступления в силу решения Совета Евразийской экономической комиссии о внесении изменений в перечень товаров, в отношении которых Республикой Казахстан в соответствии с обязательствами, принятыми в качестве условия присоединения к Всемирной торговой организации, применяются ставки ввозных таможенных пошлин, более низкие по сравнению со ставками пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, и размеров таких ставок пошлин, принятого в целях исполнения тарифных обязательств Республики Казахстан в рамках Всемирной торговой организации, и распространяется на правоотношения, возникшие с 2 января 2017 г.".

3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 1 қарашадағы "Бағалы металдардың сынықтары мен қалдықтарына қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждары ставкаларының қолданылу мерзімін ұзарту туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 14 қазандағы №59 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №128 шешімінің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы Шешім 3-тармақты қоспағанда, 2017 жылғы 2 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Осы Шешімнің 3-тармағы Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына қосылу шарты ретінде қабылданған міндеттемелеріне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің баж ставкаларымен салыстырғанда кедендік әкелу баждарының барынша төменгі ставкалары қолданылатын және осындай баж ставкаларының мөлшерлері Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымы шеңберіндегі тарифтік міндеттемелерін орындау мақсатында тауарлар тізбесіне өзгерістер енгізу туралы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің шешімі күшіне енген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 2 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарда қолданылады.".
4. Осы Шешім 2016 жылғы 31 желтоқсаннан бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

3. Пункт 4 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 ноября 2016 г. № 128 "О продлении срока действия ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отходов и лома драгоценных металлов и о внесении изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 г. № 59" изложить в следующей редакции:
"4. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2017 г., за исключением пункта 3.
Пункт 3 настоящего Решения вступает в силу с даты вступления в силу решения Совета Евразийской экономической комиссии о внесении изменений в перечень товаров, в отношении которых Республикой Казахстан в соответствии с обязательствами, принятыми в качестве условия присоединения к Всемирной торговой организации, применяются ставки ввозных таможенных пошлин, более низкие по сравнению со ставками пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, и размеров таких ставок пошлин, принятого в целях исполнения тарифных обязательств Республики Казахстан в рамках Всемирной торговой организации, и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 г.".
4. Настоящее Решение вступает в силу с 31 декабря 2016 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии Т. Саркисян