Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 20 қазандағы № 129 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 11-бабының 8 және 17-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.  Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім 2021 жылғы 1 сәуірден бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
В. Назаренко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2020 жылғы 20 қазандағы
№ 129 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу болжанатын тауарлар туралы алдын ала ақпаратты тіркеу тәртібі туралы" 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 52 шешімінің 1-тармағының "и" тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"и) алдын ала ақпарат қайта ұсынылған жағдайда оған жаңа тіркеу нөмірі беріледі. Бұрын берілген тіркеу нөмірі жарамсыз деп танылады және осы тармақтың "е" тармақшасына сәйкес жарияланған мәліметтерден алып тасталады.".
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 214 шешімімен бекітілген Электрондық құжат түрінде ұсынылған алдын ала ақпаратты пайдалану тәртібінің 13-тармағының "б" және "в" тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"б) автомобиль көлігімен тасымалданатын тауарлар үшін – Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына автомобиль көлігімен әкелу болжанатын тауарлар туралы алдын ала ақпаратты ұсыну тәртібінің 17-тармағының "б" тармақшасына;
в) теміржол көлігімен тасымалданатын тауарлар үшін – Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 57 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына теміржол көлігімен әкелу болжанатын тауарлар туралы алдын ала ақпаратты ұсыну тәртібінің 6-тармағының "а" тармақшасына;".

О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 20 октября 2020 года № 129.
В соответствии с пунктами 8 и 17 статьи 11 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 апреля 2021 г.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Назаренко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 20 октября 2020 г. № 129
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
1. Подпункт "и" пункта 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 апреля 2018 г. № 52 "О порядке регистрации предварительной информации о товарах, предполагаемых к ввозу на таможенную территорию Евразийского экономического союза" изложить в следующей редакции:
"и) в случае повторного представления предварительной информации ей присваивается новый регистрационный номер. Ранее присвоенный регистрационный номер считается недействительным и исключается из сведений, опубликованных в соответствии с подпунктом "е" настоящего пункта.".
2. Подпункты "б" и "в" пункта 13 Порядка использования предварительной информации, представленной в виде электронного документа, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2018 г. № 214, изложить в следующей редакции:
"б) для товаров, перевозимых автомобильным транспортом, –подпунктом "б" пункта 7 Порядка представления предварительной информации о товарах, предполагаемых к ввозу на таможенную территорию Евразийского экономического союза автомобильным транспортом;
в) для товаров, перевозимых железнодорожным транспортом, – подпунктом "а" пункта 6 Порядка представления предварительной информации о товарах, предполагаемых к ввозу на таможенную территорию Евразийского экономического союза железнодорожным транспортом, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 апреля 2018 г. № 57;".