Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2000 жылғы 3 қаңтар N 1. (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 1, 2-құжат). Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1130 қаулысымен
"Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755  қаулысының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 3 қаңтардағы
N 1 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
жөніндегі агенттігінің қарауындағы ұйымдардың
Тізбесі
1. "Спорттың бұқаралық және қысқы түрлерi бойынша республикалық жоғары спорттық шеберлiк мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.06.30. N 629  қаулысымен
2. "Су спортының және спорттың қолданбалы түрлерi бойынша республикалық жоғары спорттық шеберлiк мектебi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.06.30. N 629  қаулысымен .
3. <*>
4. <*>
Ескерту. 3,4-жолдар алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.06.30. N 629  қаулысымен .
5. "Қажымұқан Мұңайтпасов атындағы спорттағы дарынды балаларға
арналған республикалық мектеп-интернат" мемлекеттік мекемесі
6. "Кәркен Ахметов атындағы спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат" мемлекеттік мекемесі
7. "Республикалық спорт колледжі" қазыналық кәсіпорны
8. "Спорт медицинасы мен оңалту орталығы" қазыналық кәсiпорны
9. <*>
10. <*>
11. <*>
12. <*>
13. <*>
14. <*>
15. "Штаттық ұлттық командалар және спорттық резерв дирекциясы" қазыналық кәсіпорны
16. <*>
17. <*>
18. "Спорт&КS" газетінің редакциясы" қазыналық кәсіпорын
19. "Қазинтерспорт" қазыналық кәсіпорны
20. "Нұркен Әбдiров атындағы спорт комбинаты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
21. "Олимпиадалық даярлау орталығы" қазыналық кәсiпорны
22. "Спортшылардың допингке қарсы зертханасы" қазыналық кәсiпорны
23. "Риддер қаласындағы спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат" мемлекеттiк мекемесi
24. Астана қаласындағы "Олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны.
25. Өскемен қаласында "Олимпиадалық даярлау орталығы" қазыналық кәсiпорны <*>
25. Алматы қаласындағы "Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөнiндегi дирекция" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
25. "Олимп" спорт-сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттік кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығындағы)
ЕСКЕРТУ. Тiзбе өзгерді және 19-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.05.13. N  706 , 11-жол алынып тасталды - 2000.07.03. N  997 , 8,16,17-жолдар алынып тасталды, 15-жол өзгерді - 2000.07.14. N  1070 , 14-жол алынып тасталды - 2000.07.14. N  1071 , 20-жолмен толықтырылды - 2001.02.27. N  285 , 8-жолмен толықтырылды, 10-жол алып тасталды - 2001.03.02. N  323 , 13-жол алып тасталды - 2001.09.26. N  1253 , 21, 22-жолмен толықтырылды - 2002.02.27. N  251 , 9,12-жолдар алып тасталды - 2002.02.20. N  343 , 23-жолмен толықтырылды - 2002.06.19. N  673 , 24-жолмен толықтырылды - 2003.01.28. N  99 , 25-жолмен толықтырылды - 2004.02.09. N  151 , 25-жолмен толықтырылды - 2004.02.12. N  169 , 25-жолмен толықтырылды - 2004.02.26. N  234 , 23-жол өзгерді - 2004.06.01. N  604 қаулыларымен.

Об утверждении перечня организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2000 года N 1. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 (P041130)
В соответствии с пунктом 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от "3" января 2000 года N 1
Перечень
организаций, находящихся в ведении Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 мая 2000 г. N 706 P000706_ ; постановлением Правительства РК от 3 июля 2000 года N 997 P000997_ ; от 14 июля 2000 года N 1070 Р001070_ ; от 14 июля 2000 года N 1071 P001071_ ; от 27 февраля 2001 г. N 285 Р010285_ ; от 2 марта 2001 г. N 323 P010323_ ; от 26 сентября 2001 г. N 1253 Р011253_ ; от 27 февраля 2002 г. N 251 P020251_ ; от 20 марта 2002 г. N 343 Р020343_ ; от 30 марта 2002 г. N 382 P020382_ ; от 19 июня 2002 г. N 673 Р020673_ ; от 28 января 2003 г. N 99 ; от 30 июня 2003 года N 629 ; от 9 февраля 2004 г. N 151 ; от 12 февраля 2004 г. N 169 ; от 26 февраля 2004 г. N 234 ; от 1 июня 2004 г. N 604 .
1. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по массовым и зимним видам спорта"
2. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская школа высшего спортивного мастерства по водным и прикладным видам спорта"
3. (исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2003 года N 629 )
4. (исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2003 года N 629 )
5. Государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Хаджимукана Мунайтпасова"
6. Государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей имени Каркена Ахметова"
7. Казенное предприятие "Республиканский колледж спорта"
8. Казенное предприятие "Центр спортивной медицины и реабилитации"
9. (исключена - N 343 от 20.03.2002 г.)
10. (исключена - N 323 от 2.03.2001 г.)
11. (Строка исключена постановлением Правительства РК от 3 июля 2000 года N 997 )
12. (исключена - N 343 от 20.03.2002 г.)
13. (исключена - N 1253 от 26.09.2001 г.)
14. (Строка исключена согласно постановлению Правительства РК от 14 июля 2000 года N 1071 )
15. Казенное предприятие "Дирекция штатных национальных команд и спортивного резерва"
16. (Строка исключена согласно постановлению Правительства РК от 14 июля 2000 года N 1070 )
17. (Строка исключена согласно постановлению Правительства РК от 14 июля 2000 года N 1070 )
18. Казенное предприятие "Редакция газеты "Спорт & КS"
19. (исключена - N 382 от 30.04.2002 г.)
20. Республиканское государственное предприятие "Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова"
21. Казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки"
22. Казенное предприятие "Антидопинговая лаборатория спортсменов"
23. Государственное учреждение "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей в городе Риддере
24. Республиканское государственное казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Астане
25. Казенное предприятие "Центр олимпийской подготовки" в городе Усть-Каменогорске
25. Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция по строительству спортивных сооружений" в городе Алматы
25. Республиканское государственное предприятие "Спортивно-оздоровительный центр "Олимп" (на праве хозяйственного ведения)