Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитет үшін қаржылық қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 желтоқсан N 1859
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Z970163_ Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының сот жүйесінің тәуелсіздігін күшейту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 1 қыркүйектегі N 440 U000440_ және "Сот әкімшілігінің жаңа жүйесінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 U000471_ Жарлықтарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотына, 2000 жылға арналған Z990473_ республикалық бюджетте табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлардың зардаптарын жоюға арналған, Үкіметтің резервінен Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитетке жүктелген міндеттер мен функцияларды орындау үшін 26 (жиырма алты) миллион теңге бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Жоғары Сотының жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеттің заңнамада белгіленген тәртіппен негізгі жабдықтарды мемлекеттік сатып алуды Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігімен келісім бойынша бір көзден сатып алу тәсілімен
жүзеге асыру туралы ұсынысына келісім берілсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О выделении финансовых средств для Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года N 1859
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 июля 1997 года Z970163_ "О государственных закупках", Указами Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2000 года N 440 U000440_ "О мерах по усилению независимости судебной системы Республики Казахстан" и от 12 октября 2000 года N 471 U000471_ "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Верховному Суду Республики Казахстан из резерва Правительства, предусмотренного в республиканском бюджете на 2000 год на ликвидацию последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, 26 (двадцать шесть) миллионов тенге для выполнения задач и функций, возложенных на Комитет по судебному администрированию при Верховном Суде.
2. Согласиться с предложением Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан об осуществлении в установленном законодательством порядке государственных закупок основного оборудования способом закупок из одного источника по согласованию с Агентством Республики Казахстан по государственным закупкам.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)