Мемлекеттік тұқымдық астық ресурстарының пайдалану көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 сәуір N 484
"Мемлекеттік астық ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 наурыздағы N 394 P010394_ қаулысына сәйкес 2001 жылғы көктемгі егіс науқанын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерді тұқымдық материалмен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұқымдық астықтың мемлекеттік ресурстары туралы" 1999 жылғы 14 қыркүйектегі N 1390 P991390_ және "Мемлекеттік ресурстар мен резервтің астығын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1506 P991506_ қаулыларына сәйкес қалыптасқан мемлекеттік тұқымдық астық ресурстары көлемінен Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілеріне 2001 жылғы көктемгі дала жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 375 P010375_ және "Ақмола облысының ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілеріне 2001 жылғы көктемгі егіс жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 30 наурыздағы N 418 P010418_ қаулыларымен тұқымдық несие түрінде берілу көзделген мемлекеттік тұқымдық астық ресурстары көлемін ескере отырып, 2001 жылғы мемлекеттік тұқымдық астық ресурстарының пайдалану көлемі (бұдан әрі - Көлем) 100 000 (бір жүз мың)
тонна болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамамен
айқындалған тәртіппен белгіленген Көлем шегінде мемлекеттік тұқымдық астық
ресурстарын пайдалануды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об утверждении объема использования государственных ресурсов семенного зерна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2001 года N 484
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 394 P010394_ "Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов зерна", в целях обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей республики семенным материалом для проведения посевной кампании 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить объем использования государственных ресурсов семенного зерна в 2001 году (далее - Объем) в размере 100 000 (сто тысяч) тонн из объемов государственных ресурсов семенного зерна, сформированных в соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 1999 года N 1390 P991390_ "О государственных ресурсах семенного зерна" и от 30 сентября 1999 года N 1506 P991506_ "Об утверждении Правил использования зерна государственных ресурсов и резерва", с учетом объемов государственных ресурсов семенного зерна, предусмотренных к выдаче в виде семенных ссуд постановлениями Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 375 P010375_ "О мерах по оказанию помощи в проведении весенне-полевых работ 2001 года сельскохозяйственным товаропроизводителям Западно-Казахстанской области" и от 30 марта 2001 года N 418 P010418_ "О мерах по оказанию помощи в проведении весенне-полевых работ 2001 года сельскохозяйственным товаропроизводителям Акмолинской области".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в
установленном законодательством порядке обеспечить использование
государственных ресурсов семенного зерна в пределах установленного Объема.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)