Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 116 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 сәуір N 116а
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң республикалық
бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту
туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 116
P020116_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 10 сәуірдегі
N 116а қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 116 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң
бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық
жүйесiн құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 151 181 мың теңге (жүз елу бiр миллион жүз сексен бiр мың
теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Z010273_ Заңының 1-бабы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 U000427_ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 U010573_ Жарлығы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестiң 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 N010201_ өкiмi; "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 P001641_ қаулысы; "Экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-француз үкiметаралық жұмыс тобының бесiншi мәжiлiсiнiң хаттамасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 131 P010131_ қаулысы; "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 11 сәуiрдегi N 487 P010487_ қаулысы.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 116
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 116а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 116 P020116_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства финансовой полиции Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифру "5" заменить цифрой "6";
дополнить приложением 6 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от "10" апреля 2002 год N 116а
Приложение 6
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 год N 116
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан _________________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной системы
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 151 181 тысяча тенге (сто пятьдесят один миллион сто восемьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 U010573_ "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 N010201_ "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 131 P010131_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Протокола пятого заседания казахстанско-французской межправительственной рабочей группы по экономическому сотрудничеству"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2001 года N 487 P010487_ "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2001-2005 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы қаржы полициясы органдарының бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: барлық деңгейдегi қаржы
полициясы бөлiмшелерiн техникалық жабдықтау, қаржы полициясы органдары
қызметкерлерi жедел-қызметтiк iс-әрекетiнiң процестерiн автоматтандыру;
ақпараттық ресурстарды қалыптастыру мен оларға қол жеткiзудi, ақпаратты
сақтауды, өңдеудi, өзгертудi және берудi қоса, қамтамасыз ететiн бiрыңғай
ақпараттық кеңiстiкке барлық қаржы полициясы бөлiмшелерiн бiрiктiретiн
коммуникациялық инфрақұрылым құру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Iшкi!Бағдарламалар.!Бағдарламаны (iшкi бағдарла.!Iске   !Жауапты
!дар. !бағ.!дың (iшкi     ! маны) iске асыру жөнiндегi !асыру  !орындау.
!лама.!дар.!бағдарламалар.!        iс-шаралар          !мерзiмi! шылар
!ның  !лама!дың) атауы    !                            !       !
!коды !ның !              !                            !       !
!     !коды!              !                            !       !
---------------------------------------------------------------------------
1 !  2  ! 3  !       4      !              5             !   6  !    7
---------------------------------------------------------------------------
600       Қазақстан      2002 жылы Қазақстан Респуб.    Жыл  Қазақстан
Республикасы   ликасы Қаржы полициясы агент.  бойы Республи.
Қаржы          тiгiнiң бiрыңғай автоматтан.        касының
полициясы      дырылған ақпараттық-                Қаржы
агенттiгiнің   телекоммуникациялық жүйесiн         полициясы
бiрыңғай       құру үшiн дайындау жұмыстары        агенттігі
автоматтанды.  мен жоба алдындағы зерттеулер,
рылған         сондай-ақ орталық аппаратты,
ақпараттық-    Астана қаласы бойынша және
телекоммуника. Қарағанды облысы бойынша
циялық жүйесiн қаржы полициясы департамент.
құру           терiн 4 аудандық деңгейдегi
аумақтық бөлiмшелерiмен бiрге
қамтитын пилоттық аймақты
құрудан тұратын әзiрлеудiң
бiрiншi кезеңi жүргiзiледi,
оның ішiнде:
1) екi қаржы полициясы
департаментiнде 85 желiлiк
жұмыс орнын құру үшiн
кабельдiк жұмыстар жүргiзу;
2) жабдықты сатып алу және
орнату, оның iшiнде:
серверлер: деректер
базасының 1 бас серверi,
2 аймақтық сервер; жұмыс
станциялары: 111 жұмыс
станциясы; перифериялық
жабдық: 30 принтер, 22 сканер,
9 цифрлы камера; желiлiк

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы органов финансовой полиции Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: техническое оснащение подразделений
финансовой полиции всех уровней, автоматизация процессов
оперативно-служебной деятельности сотрудников финансовой полиции; создание
коммуникационной инфраструктуры, объединяющей все подразделения финансовой
полиции в единое информационное пространство, обеспечивающее формирование
информационных ресурсов и доступ к ним, включая хранение, обработку,
преобразование и передачу информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
N  |Код  | Код |Наиме-  |Мероприятия по реализации   |Сроки   |Ответствен-
|про- |под- |нование | программы (подпрограммы)   |реализа-|ные исполни-
|грам-|про- |прог-   |                            |ции     |тели
|мы   |грам-|рамм    |                            |        |
|     |мы   |(под-   |                            |        |
|     |     |прог-   |                            |        |
|     |     |рамм)   |                            |        |
__ |_____|_____|________|____________________________|________|____________
1 |  2  |  3  |   4    |             5              |   6    |      7
___|_____|_____|________|____________________________|________|____________
600        Создание  В 2002 году будут проведены  В тече-  Агентство
единой    подготовительные работы и    ние      финансовой
автома-   предпроектные исследования   года     полиции
тизиро-   для создания единой                   Республики
ванной    автоматизированной                    Казахстан
информа-  информационно-телекоммуни-
ционно-   кационной системы Агентства
телеком-  финансовой полиции
муника-   Республики Казахстан,
ционной   а также первый этап
системы   разработки, заключающийся в
Агентст-  создании пилотной зоны,
ва фи-    охватывающей центральный
нансовой  аппарат, департаментов
полиции   финансовой полиции по
Респуб-   г. Астане и по
лики Ка-  Карагандинской области
захстан   вместе с 4 территориальными
подразделениями районного
уровня, в том числе:
1) проведение кабельных
работ для создания 85 рабочих
сетевых мест в двух
департаментах финансовой
полиции;
2) приобретение и монтаж
оборудования, в том числе:
серверов: 1 главный сервер баз
данных, 2 региональных сервера;
рабочих станций: 111 рабочих
станций; периферийного
оборудования: 30 принтеров,
22 сканера, 9 цифровых камер;
сетевого оборудования:

жабдық: 14 коммутатор, 3
желiлiк коммутатор, 3 желiлiк
маршрутизатор, 13 модем;
3) осы бағдарламаның
шеңберiнде серверлер мен
жұмыс станциялары үшiн базалық
және жүйелiк бағдарламалық
қамтамасыз етудi сатып алу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қаржы
полициясы органдары жедел-қызметтiк iс-әрекетiнiң оның ақпараттық-талдау
қамтамасыз етуiнiң сапасы мен жеделдiлiгiн жақсарту есебiнен тиiмдiлiгiн
арттыру.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

14 коммутаторов, 3 сетевых
коммутатора, 3 сетевых
маршрутизатора, 13 модемов;
3) приобретение базового и
системного программного
обеспечения для серверов и
рабочих станций в рамках
данной программы.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение
эффективности оперативно-служебной деятельности органов финансовой полиции
за счет улучшения качества и оперативности ее информационно-аналитического
обеспечения.
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)