"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 қараша N 1203
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 28
қыркүйектегi N 691 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығының мәселелерi" туралы 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 32, 421-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығын беру жөнiндегi комиссияның дербес құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Toқaeв                  - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы      Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан
Республикасының Сыртқы iстер
министрi, төраға;
Мұхаметжанов            - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Әлiмұлы          Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары;
Беркiмбаева             - Қазақстан Республикасының
Шәмша Көпбайқызы          Бiлiм және ғылым министрi;
Қанешев                 - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Бiржан Бисекенұлы         Әкiмшiлiгi Iшкi саясат бөлiмiнiң
меңгерушiсi;
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Әбiш Кекiлбайұлы Кекiлбаев, Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов, Нұралы Сұлтанұлы Бектұрғанов, Ермұхамет Қабиденұлы Ертiсбаев, Ерлан Әбiлфайызұлы Ыдырысов.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 1203
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан
от 28 сентября 2001 года N 691
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2001 года "О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 421) следующие изменения:
ввести в персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденный названным Указом:
Токаева                     - Государственного секретаря
Касымжомарта Кемеловича       Республики Казахстан - Министра
иностранных дел Республики
Казахстан, председателем;
Мухамеджанова               - Заместителя Премьер-Министра
Бауржана Алимовича            Республики Казахстан,
заместителем председателя;
Беркимбаеву                 - Министра образования и науки
Шамшу Копбаевну               Республики Казахстан;
Канешева                    - заведующего Отделом внутренней
Биржана Бисекеновича          политики Администрации
Президента Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Кекилбаева Абиша Кекилбаевича, Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича, Бектурганова Нуралы Султановича, Ертысбаева Ермухамета Кабидиновича, Идрисова Ерлана
Абильфаизовича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан