Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 сәуірдегі N 357 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы"№2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 14 сәуiрдегi
N 357 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09.
N 124 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604   қаулысымен .
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09.
N 124 қаулысымен.
6. "Қазақстан Республикасының кеден қызметiн реформалау бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қарашадағы N 1746  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 573-құжат):
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi"№деген сөздер "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi"№деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының кеден қызметiн реформалау бағдарламасында:
Қазақстан Республикасының кеден қызметiн реформалау жөнiндегi iс-қимылдардың жоспарында:
мәтiнде "Орындау үшiн жауаптылар", "Аяқтау нысаны" деген бағандардағы "ҚР МКМ КК", "ҚР МКМ"№деген сөздер "ҚР КБА" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. <*>
Ескерту. 7-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.09.
N 217 қаулысымен.
8. "Астана - жаңа қала" арнаулы экономикалық аймақ аумағында Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң кеден және салық органдарын құру туралы"№Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 469  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 12, 124-құжат):
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң кеден органын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық органын құру туралы";
1, 3-тармақтарда:
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң", "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi"№деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Астана - жаңа қала"№кеденi туралы ережеде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң "Астана - жаңа қала"№кеденi туралы ереже";
мәтiнде:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетiне (бұдан әрi - Комитет)", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiн" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгiне (бұдан әрi - Агенттiк)", "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгiн"№деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2003 года N 357
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2003 года N 357
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.02.2005 N 124.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.04.2004 N 604.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.02.2005 N 124.
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2000 года N 1746 "Об утверждении Программы реформирования таможенной службы Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст. 573):
в пункте 2 слова "Министерству государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентству таможенного контроля Республики Казахстан";
в Программе реформирования таможенной службы Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в Плане действий по реформированию таможенной службы Республики Казахстан:
в тексте в графах "Ответственные за исполнения", "Форма завершения" слова "ТК МГД РК", "МГД РК" заменить словами "АТК РК".
7. (Пункт 7 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 марта 2005 г. N 217 )
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 469 "О создании таможенного и налогового органов Министерства государственных доходов Республики Казахстан на территории специальной экономической зоны "Астана - новый город" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 124):
заголовок изложить в следующей редакции:
"О создании таможенного органа Агентства таможенного контроля Республики Казахстан и налогового органа Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 1:
слова "Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Министерству государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Министерства финансов Республики Казахстан", "Агентству таможенного контроля Республики Казахстан";
в Положении о Таможне "Астана - жана кала" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан, утвержденным указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение о Таможне "Астана - жана кала" Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
в тексте:
слова "Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан (далее - Комитет)", "Министерства государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Агентству таможенного контроля Республики Казахстан (далее - Агентство)", "Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";

4 және 6-тармақтарда:
"Комитет", "Комитетiн", "Комитеттiң" деген сөздер тиiсiнше "Агенттiк", "Агенттiгiн", "Агенттiктiң" деген сөздермен ауыстырылсын.
9. "Кеден одағы және Бiртұтас экономикалық кеңiстiк туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы шартқа қатысушы мемлекеттердiң экономикасына құрылымдық қайта құру жүргiзудiң 2000-2005 жылдарға арналған негiзгi бағыттарын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы"№Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 20 маусымдағы N 681  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кеден одағы және Бiртұтас экономикалық кеңiстiк туралы 1999 жылғы 26 ақпандағы шартқа қатысушы мемлекеттердің экономикасына құрылымдық қайта құру жүргiзудiң 2000-2005 жылдарға арналған негiзгi бағыттарын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"Жауапты орындаушылар" деген бағанда:
"Макроэкономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету" деген бөлiмнiң реттiк нөмiрлерi 1.1., 1.2., 1.3., 1.4-жолдарында:
"Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi" деген сөздер "Кедендiк бақылау агенттiгi"№деген сөздермен ауыстырылсын.
10. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Семей" кеденi", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Қордай" кеденi", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Бейнеу"№кеденi", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Өскемен"№кеденi"№ мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы"№Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 маусымдағы N 688  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 19, 207-құжат):
тақырыпта және мәтiнде:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi"№деген сөздер "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Семей" кеденi туралы, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Қордай"№кеденi туралы, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Бейнеу" кеденi туралы ережелерде:
тақырыптардағы және мәтiндегi "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiн", "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетiмен", "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетiне", "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң", "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiн", "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгiмен", "Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгiне", "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң басшысымен келiсiм бойынша" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 14 сәуiрдегi
N 357 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi

в пунктах 4 и 6:
слово "Комитетом", "Комитет", "Комитета" заменить словами "Агентством", "Агентство", "Агентства".
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2002 года N 681 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Основных направлений проведения структурной перестройки экономик на 2000-2005 годы государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года":
в Плане мероприятий по реализации Основных направлений проведения структурной перестройки экономик на 2000-2005 годы государств-участников Договора о Таможенном союзе и Едином экономическом пространстве от 26 февраля 1999 года, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Ответственные исполнители":
в строках, порядковые номера 1.1., 1.2., 1.3., 1.4., раздела "Обеспечение макроэкономической стабильности":
слова "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан".
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2002 года N 688 "О создании государственных учреждений "Таможня "Семей" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Таможня "Кордай" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Таможня "Бейнеу" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Таможня "Оскемен" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 19, ст. 207):
в заголовке и в тексте:
слова "Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Министерству государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Агентству таможенного контроля Республики Казахстан";
в Положениях о Таможне "Семей" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан, о Таможне "Кордай" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан, о Таможне "Бейнеу" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в заголовках и в тексте слова "Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Таможенным комитетом Министерства государственных доходов Республики Казахстан", "Таможенный комитет Министерства государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентства таможенного контроля Республики Казахстан", "Агентством таможенного контроля Республики Казахстан", "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан";
в пункте 4:
слова "по согласованию с руководителем Министерства государственных доходов Республики Казахстан" исключить.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2003 года N 357
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден қызметi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 16 маусымдағы N 532  қаулысы .
2. "Кеден Ынтымақтастығы Кеңесiне жыл сайын мүшелiк жарна енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 наурыздағы N 220  қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi кеден органдарының дербес атағы бар қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысына еңбек сiңiрген жылдары үшiн проценттiк үстеме ақы төлеу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 28 сәуiрдегi N 329  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 14, 171-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 523  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 18, 153-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 16 мамырдағы N 694  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 18, 199-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 44-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).
7. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 тамыздағы N 1195  қаулысы .
8. "Қазақстан Республикасының Кеден органдарының жұмысындағы елеулi кемшiлiктер туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 427  қаулысы .
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 427 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 4 қыркүйектегi N 1084  қаулысы .
10. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 427 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 сәуiрдегi N 492  қаулысы .
11. "Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 41, 397-құжат).

1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 июня 1992 года N 532 "О должностных окладах работников Государственной таможенной службы Республики Казахстан".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 марта 1993 года N 220 "О внесении ежегодных членских взносов в Совет Таможенного сотрудничества".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1993 года N 329 "Об утверждении Положения о порядке выплаты процентных надбавок за выслугу лет к должностным окладам работников таможенных органов Министерства финансов Республики Казахстан, имеющих персональные звания" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 14, ст. 171).
4. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 года N 523 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 153).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1995 года N 694 "Вопросы Таможенного комитета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 199).
6. Пункт 44 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 августа 1995 года N 1195 "Об отдельных вопросах Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 года N 427 "О серьезных недостатках в работе таможенных органов Республики Казахстан".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1996 года N 1084 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 года N 427".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1996 года N 492 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 года N 427".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 года N 1226 "О вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 41, ст. 397).

12. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1003  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 28, 252-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 897  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 32, 228-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң "Кинологиялық орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 15 ақпандағы N 230  қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 6, 68-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 5 мамырдағы N 786  қаулысы .
16. "Кеден одағының iстерi жөнiндегi үкiметтiк органды белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 қаңтардағы N 34  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 1, 10-құжат).

12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года N 1003 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 года N 1226" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 28, ст. 252).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 897 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 года N 1226" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 32, ст. 228).
14. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 230 "О создании государственного учреждения "Кинологический центр" Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 6, ст. 68).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 1997 года N 786 "О структуре Государственного таможенного комитета Республики Казахстан".
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года N 34 "Об определении правительственного органа по делам Таможенного союза" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 10).