Штат санының лимиттерін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 сәуірдегі N 495 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1240 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық  заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған:
1) министрлiктер, агенттiктер мен ведомстволар қызметкерлерi штат санының лимиттерi;
2) министрлiктердiң, агенттіктер мен ведомстволардың аумақтық органдары қызметкерлерi штат санының лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегі N 314  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегі N 314 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 тамыздағы N 868  қаулысы ;
3) "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 1 сәуiрдегі N 314 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 қарашадағы N 1162  қаулысы ;
4) "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер, Әдiлет министрлiктерi, Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттігi (қаржы полициясы) және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы N 330  қаулысы 2-тармағының 2) тармақшасы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 30 сәуірдегі
N 495 қаулысымен
бекiтiлген
Министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар
қызметкерлерi штат санының лимиттерi
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.16. N 662   қаулысымен , 2004.07.07. N 743   қаулысымен .
___________________________________________________________________
Р/с|                        Атауы                         |  Штат
N |                                                      |санының
|                                                      | лимитi
___________________________________________________________________
1                            2                              3
___________________________________________________________________
1  Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі:       299
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң орталық
аппараты                                                274
- Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы iстерi жөніндегі
комитет                                                 25
бұдан басқа:
- Басқа елдердегi органдардың аппараты (елшiлiктер,
өкiлдiктер, консулдықтар және дипломатиялық миссиялар)  540

Об утверждении лимитов штатной численности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2004 года N 495. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 1240 (P041240)
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) лимиты штатной численности работников министерств, агентств и ведомств;
2) лимиты штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 868 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314";
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 1162 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314";
4) подпункт 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 330 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств внутренних дел, юстиции, Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) Республики Казахстан и подведомственных им государственных учреждений".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2004 года N 495
Лимиты штатной численности работников
министерств, агентств и ведомств <*>
Сноска. Лимиты с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 662; от 7 июля 2004 года N 743 .
___________________________________________________________________
N !            Наименование                   ! Лимит штатной
п/п!                                           ! численности
-------------------------------------------------------------------
1 !                  2                        !       3
-------------------------------------------------------------------
1  Министерство иностранных дел Республики           299
Казахстан:
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         274
- Комитет по делам Содружества Независимых
Государств                                       25
кроме того:
- аппарат органов в других странах
(посольства, представительства,                 540
консульства и дипломатические миссии)

2  Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі:   400
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктің орталық
аппараты                                                299
- Орман және аңшылық шаруашылығы комитетi                 32
- Су ресурстары жөнiндегi комитет                         34
- Балық шаруашылығы комитетi                              23
- Ауылдық аумақтар істері жөніндегі комитет               22
3  Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi                                        149
4  Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі:                                              414
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң орталық
аппараты                                                143
- Көлiктік бақылау комитеті                               62
- Азаматтық авиация комитетi                              44
- Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен
құрылысы комитетi                                       81
- Темiр жол көлiгі комитетi                               44
- Аэроғарыш комитетi                                      40
5  Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігi:              1050
- ведомстволарды қоспағанда, министрліктің орталық
аппараты                                                307
- Қазынашылық комитетi                                    138
- Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi           118
- Қаржылық бақылау комитетi                               61
- Салық комитетi                                          382
- Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитет        44
6  Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлігі                                     371
7  Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі:   242
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң орталық
аппараты                                                197
- Жоғары аттестаттау комитетi                             45
8  Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі:   158
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң орталық
аппараты                                                108
- Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетi                                                25
- Фармация, фармацевтикалық және медициналық өнеркәсiп
комитетi                                                25
9  Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі:                                    328
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң орталық
аппараты                                                201
- Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау жөнiндегі комитет   34
- Атом энергетикасы жөнiндегi комитет                     24
- Геология және жер қойнауын қорғау комитетi              69
10 Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда
министрлiгі:                                              335
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң орталық
аппараты                                                175
- Құрылыс iстерi жөнiндегi комитет                        60
- Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi
комитет                                                 28
- Шағын бизнесті қолдау жөнiндегi комитет                 22
- Инвестициялар жөнiндегi комитет                         28
- Сауда комитеті                                          22
бұдан басқа:
- Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
министрлiгiнiң Женева қаласындағы (Швейцария
Конфедерациясы) өкiлі                                   5
11 Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгі                                               107

2  Министерство сельского хозяйства Республики       400
Казахстан:
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         299
- Комитет лесного и охотничьего хозяйства          32
- Комитет по водным ресурсам                       34
- Комитет рыбного хозяйства                        23
- Комитет по делам сельских территорий             22
3  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                    149
4  Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан:                             414
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         143
- Комитет транспортного контроля                   62
- Комитет гражданской авиации                      44
- Комитет автомобильных дорог и строительства
инфраструктурного комплекса                      81
- Комитет железнодорожного транспорта              44
- Аэрокосмический комитет                          40
5  Министерство финансов Республики Казахстан:      1050
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         307
- Комитет казначейства                            138
- Комитет государственного имущества и
приватизации                                    118
- Комитет финансового контроля                     61
- Налоговый комитет                               382
- Комитет по работе с несостоятельными должниками  44
6  Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан                 371
7  Министерство образования и науки Республики
Казахстан:                                        242
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         197
- Высший аттестационный комитет                    45
8  Министерство здравоохранения Республики
Казахстан:                                        158
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         108
- Комитет государственного санитарно-
эпидемиологического надзора                      25
- Комитет фармации, фармацевтической
и медицинской промышленности                     25
9  Министерство энергетики и минеральных ресурсов    328
Республики Казахстан:
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         201
- Комитет по государственному энергетическому
надзору                                          34
- Комитет по атомной энергетике                    24
- Комитет геологии и охраны недр                   69
10  Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан:                                        335
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                         175
- Комитет по делам строительства                   60
- Комитет по стандартизации, метрологии
и сертификации                                   28
- Комитет по поддержке малого бизнеса              22
- Комитет по инвестициям                           28
- Комитет торговли                                 22
кроме того:
- Представитель Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
в городе Женеве (Швейцарская Конфедерация)        5
11  Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                              107

12 Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгі:           99
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң орталық
аппараты                                                84
- Мұрағаттар мен құжаттаманы басқару жөнiндегі комитет    15
13 Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi             98
14 Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгi                                                 134
15 Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс
жөнiндегі агенттiгі                                       66
16 Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография
жөнiндегi агенттігі                                       24
17 Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігі  186
18 Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi
агенттігi                                                 54
19 Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару
жөнiндегi агенттігі                                       31
20 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық
резервтер жөнiндегi агенттiгi                             45
21 Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі      250
22 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу
жөнiндегі агенттігі                                       61
23 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды           165
реттеу және бәсекелестіктi қорғау жөнiндегi
агенттігі
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 30 сәуірдегі
N 495 қаулысымен
бекiтiлген
Министрлiктердің, агенттіктер мен ведомстволардың аумақтық органдары қызметкерлерi штат санының лимиттерi
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.07.07. N 743   қаулысымен .
___________________________________________________________________
Р/с|                        Атауы                         |  Штат
N |                                                      |санының
|                                                      | лимитi
___________________________________________________________________
1                            2                              3
___________________________________________________________________
1  Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі:   7691
- ведомстволарды қоспағанда, министрлiктiң аумақтық       6629
органдары
- Орман және аңшылық шаруашылығы комитетi                 280
- Су ресурстары жөнiндегi комитет                         182
- Балық шаруашылығы комитетi                              600
2  Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгi                             1278
3  Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi:                                              922
- Көлiктiк бақылау комитетi                               642
- Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен           280
құрылысы комитеті

12  Министерство культуры Республики Казахстан:        99
- центральный аппарат министерства,
за исключением ведомств                            84
- Комитет по управлению архивами и документацией   15
13  Министерство информации Республики Казахстан       98
14  Агентство Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям                            134
15  Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                             66
16  Агентство Республики Казахстан по миграции
и демографии                                       24
17  Агентство Республики Казахстан по статистике      186
18  Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту                                54
19  Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами                               31
20  Агентство Республики Казахстан по
государственным материальным резервам              45
21  Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан                              250
22  Агентство Республики Казахстан
по государственным закупкам                        61
23  Агентство Республики Казахстан по                 165
регулированию естественных монополий и
защите конкуренции
--------------------------------------------------------------------
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2004 года N 495
Лимиты штатной численности работников
территориальных органов министерств,
агентств и ведомств <*>
Сноска. Лимиты с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2004 года N 743 .
___________________________________________________________________
N !            Наименование                   ! Лимит штатной
п/п!                                           ! численности
-------------------------------------------------------------------
1 !                  2                        !       3
-------------------------------------------------------------------
1  Министерство сельского хозяйства                 7691
Республики Казахстан:
- территориальные органы министерства,           6629
за исключением ведомств
- Комитет лесного и охотничьего хозяйства         280
- Комитет по водным ресурсам                      182
- Комитет рыбного хозяйства Республики            600
Казахстан
2  Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                   1278
3  Министерство транспорта и коммуникаций            922
Республики Казахстан:
- Комитет транспортного контроля                  642
- Комитет автомобильных дорог и строительства
инфраструктурного комплекса                     280

4  Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:              16148
- Қазынашылық комитетi                                    3872
- Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi           280
- Қаржылық бақылау комитеті                               948
- Салық комитетi                                          10822
- Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитет        226
5  Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі:   513
- Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау       353
комитетi
- Фармация, фармацевтикалық және медициналық              160
өнеркәсiп комитетi
6  Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгі:                                    272
- Геология және жер қойнауын қорғау комитетi              272
7  Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда
министрлiгi:                                              290
- Құрылыс iстерi жөнiндегі комитет                        112
- Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi    178
комитет
8  Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлігi                                               805
9  Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi             224
10 Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегi агенттiгi                                       1370
11 Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс
жөнiндегі агенттiгi                                       113
12 Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография
жөнiндегi агенттiгi                                       120
13 Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттігі  2690
14 Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару
жөнiндегі агенттігі                                       790
15 Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi      5575
16 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды           408
реттеу және бәсекелестіктi қорғау жөнiндегi агенттігі
__________________________________________________________________

4  Министерство финансов Республики Казахстан:     16148
- Комитет казначейства                           3872
- Комитет государственного имущества и
приватизации                                    280
- Комитет финансового контроля                    948
- Налоговый комитет                             10822
- Комитет по работе с несостоятельными
должниками                                      226
5  Министерство здравоохранения Республики
Казахстан:                                        513
- Комитет государственного санитарно-
эпидемиологического надзора                       353
- Комитет фармации, фармацевтической и
медицинской промышленности                        160
6  Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан:                             272
- Комитет геологии и охраны недр                  272
7  Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан:                                        290
- Комитет по делам строительства                  112
- Комитет по стандартизации, метрологии и
сертификации                                    178
8  Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                              805
9  Министерство информации Республики Казахстан      224
10  Агентство Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям                           1370
11  Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                            113
12  Агентство Республики Казахстан по миграции
и демографии                                      120
13  Агентство Республики Казахстан по статистике     2690
14  Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами                              790
15  Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан                             5575
16  Агентство Республики Казахстан по                 408
регулированию естественных монополий и
защите конкуренции
--------------------------------------------------------------------