Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 7 мамырдағы N 571 және 1996 жылғы 15 тамыздағы N 1015 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 540 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Республикалық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерттеу мен қорғау жөніндегі жұмыстарды жоспарлау және қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 7 мамырдағы N 571 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 19, 170-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 7 мамырдағы N 571 қаулысына өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 15 тамыздағы N 1015 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 34, 320-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1996 года N 571 и от 15 августа 1996 года N 1015
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 540
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1996 года N 571 "О планировании и финансировании работ по государственному геологическому изучению и охране недр, осуществляемых за счет средств республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 19, ст. 170);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1996 года N 1015 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1996 г. N 571" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 34, ст. 320).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан