Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1749 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 шілдедегі N 775 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы аумағында уақыт есептеу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1749  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 575-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының аумағы 4-шi және 5-шi сағаттық белдеулерде орналасады деп белгiленсiн. Республиканың әкiмшiлiк- аумақтық құрылысына сәйкес сағаттық белдеулердiң шекарасы Ақтөбе облысы мен Қостанай облысының, Ақтөбе облысы мен Қарағанды облысының, Ақтөбе облысы мен Қызылорда облысының арасында өтедi.";
4-тармақтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Ақпарат" деген сөзбен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармақтан абзац алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.03.15. N 231  қаулысымен
2. (алынып тасталды)
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.10.15. N  1059   қаулысымен , 2-тармақ алынып тасталды -  2005.03.15. N 231  қаулысымен
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2004 года N 775
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1749 "О порядке исчисления времени на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст.575) следующие дополнение и изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить, что территория Республики Казахстан располагается в 4-м и 5-м часовых поясах. Граница часовых поясов в соответствии с административно-территориальным устройством республики проходит между Актюбинской областью и Костанайской областью, Актюбинской областью и Карагандинской областью, Актюбинской областью и Кызылординской областью.";
в пункте 4 слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "информации". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 15 марта 2005 г. N 231  .
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 15 марта 2005 г. N 231  )
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан