Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерiс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 813 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" деген функционалдық топта:
01 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілдi, атқарушы және басқа органдар" деген ішкi функцияда:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Кеңсесi" деген әкiмші бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің қызметiн қамтамасыз ету" деген бағдарламада:
008 "Мемлекеттiк органдардың ғимараттарын, үй-жайларын және құрылыстарын күрделi жөндеу" деген кiшi бағдарламадағы "82961" деген сандар "79946" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 009-кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"009  Мемлекеттiк органдарды материалдық-
техникалық жарақтандыру                                 3015";
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  6-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 5-жолмен толықтырылсын:
"5. -  009 Мемлекеттік органдарды   4 жиынтық   Жыл   Қазақстан
материалдық-техникалық   басшы       бойы  Республикасы
жарақтандыру             кабинетiн         Премьер-
сатып алу         Министрiнің
Кеңсесi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 813
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 01 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан":
в подпрограмме 008 "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов" цифры "82961" заменить цифрами "79946";
дополнить подпрограммой 009 следующего содержания:
"009 Материально-техническое оснащение
государственных органов                             3015";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 6  к указанному постановлению:
таблицу пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"5. -   009  Материально-      Приобретение: В течение  Канцелярия
техническое       кабинет       года       Премьер-
оснащение         руководителя             Министра
государственных   - 4 комплекта            Республики
органов                                    Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан