Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 наурыздағы N 344 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы N 215 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлiк қоғамының 2004 - 2006 жылдарға арналған даму жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 19 наурыздағы N 344 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 5 наурыздағы
N 215 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
2. "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 шiлдедегi N 837 қаулысында :
"Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлік қоғамы (бұдан әрі - "МЖЗҚ" ЖАҚ)" деген сөздер "ГНПФ" жинақтаушы зейнетақы қоры" акционерлiк қоғамы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2, 3-тармақтар алынып тасталсын.
3. (3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен).
4. Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.26. N 633 Қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 377 Қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 344
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 215.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 344 "Об утверждении Плана развития закрытого акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд" на 2004-2006 годы".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2005 года N 215
Изменения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2002 года N 837 "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд":
слова "закрытого акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд" (далее - ЗАО "ГНПФ") заменить словами "акционерного общества "Накопительный пенсионный фонд "ГНПФ";
пункты 2, 3 исключить.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.07.2007 N 633 .
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 377.