"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 маусымдағы N 645 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актілерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНIҢ
ЖАРЛЫFЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
кейбiр актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 15 қазандағы N 702  Жарлығына :
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесiнiң мүшесi болып Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы тағайындалсын;
Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесiнiң құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын;
2) "Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 24 қазандағы N 713  Жарлығына :
Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы төрағаның орынбасары болып енгiзiлсiн;
көрсетiлген Мемлекеттiк комиссияның құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын;
3) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 396-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат; 2004 ж., N 4, 50-құжат):
жоғарыда аталған өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Құқықтық саясат жөнiндегi кеңестiң дербес құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы енгізiлсiн;
көрсетілген Кеңестiң құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын;
4) "Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесi инспекциясының және ведомствоаралық комиссияларының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 25 наурыздағы N 320  өкiмiне :
жоғарыда аталған өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi ведомствоаралық комиссиясының құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы енгiзiлсiн;
көрсетілген Комиссияның құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын;

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2005 года N 645
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменений в некоторые акты
Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие изменения:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан":
в пункте 1:
назначить членом Высшего Судебного Совета Республики Казахстан Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава Высшего Судебного Совета Республики Казахстан Жумабекова О.И.;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713 "О Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений":
ввести в состав Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан, заместителем председателя;
вывести из состава указанной Государственной комиссии Жумабекова О.И.;
3) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 396; 2003 г., N 18, ст. 180; 2004 г., N 4, ст. 50):
ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанного Совета Жумабекова О.И.;
4) в распоряжении Президента Республики Казахстан от 25 марта 2002 года N 320 "О составах инспекции и межведомственных комиссий Совета Безопасности Республики Казахстан":
ввести в состав межведомственной комиссии Совета Безопасности Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Жумабекова О.И.;

5) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 2 сәуiрдегі N 839  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 9, 92-құжат; 2004 ж., N 14, 92-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттiк қызметшiлердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегі комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы енгізiлсiн;
көрсетiлген комиссияның құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын;
6) "Қазақстан Республикасының ұлттық кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 29 сәуiрдегі N 857  Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 113-құжат; 2003 ж., N 43, 451-құжат; 2004 ж., N 18, 223-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық кеңесiнiң құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы енгізiлсiн;
Қазақстан Республикасы Ұлттық кеңесінің құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын;
7) "Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы N 1042  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 11, 125-құжат; 2004 ж., N 15, 183-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiлген Қазақстан Республикасы Президентінiң жанындағы Адам құқықтары жөніндегi комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы енгізiлсiн;
көрсетiлген комиссияның құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын;
8) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Демократия және азаматтық қоғам мәселелерi жөнiндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2004 жылғы 2 қарашадағы N 1467  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2004 ж., N 44, 544-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Демократия және азаматтық қоғам мәселелерi жөнiндегi ұлттық комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы енгізiлсiн;
көрсетiлген комиссияның құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын.
9. "Қазақстан Республикасының сот жүйесiн одан әрi жетілдiру мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 524  өкiмiне :
жоғарыда аталған өкіммен бекiлген Қазақстан Республикасының сот жүйесiн одан әрi жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi - Балиева Зағипа Яхияқызы енгiзiлсiн;
көрсетiлген комиссияның құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын.
10. "Мемлекет басшысының 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жедел жаңару жолында" Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпыұлттық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 528  өкімiне :

5) в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92; N 32, ст. 339; 2003 г., N 9, ст. 92; 2004 г., N 14, ст. 92):
ввести в состав комиссии при Президенте Республики Казахстан по вoпpoсам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденный вышеназванным Указом, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии Жумабекова О.И.;
6) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2002 года N 857 "О Национальном совете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 113; 2003 г., N 43, ст. 451; 2004 г., N 18, ст. 223):
ввести в состав Национального совета Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава Национального совета Республики Казахстан Жумабекова О.И.;
7) в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 1042 "О Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 11, ст. 125; 2004 г., N 15, ст. 183):
ввести в состав Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии Жумабекова О.И.;
8) в Указ Президента Республики Казахстан от 2 ноября 2004 года N 1467 "О Национальной комиссии по вопросам демократии и гражданского общества при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 44, ст. 544):
ввести в состав Национальной комиссии по вопросам демократии и гражданского общества при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии Жумабекова О.И.;
9) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 января 2005 года N 524 "О комиссии по вопросам дальнейшего совершенствования судебной системы Республики Казахстан":
ввести в состав комиссии по вопросам дальнейшего совершенствования судебной системы Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Жумабекова О.И.;
10) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 528 "Об Общенациональном плане мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации":

жоғарыда аталған өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жедел жаңару жолында" Қазақстан халқына  Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпыұлттық жоспарында:
реттік нөмiрлерi 4, 15, 27, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59-жолдардың 4-бағанындағы "О.И.Жұмабеков" деген сөздер "З.Я.Балиева" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 55-жолдың 4-бағанындағы "З.Я.Балиева" деген сөздер "О.И.Жұмабеков" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

в Общенациональном плане мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации" утвержденном вышеназванным распоряжением:
в графе 4 строки, порядковые номера 4, 15, 27, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, слова "Жумабеков О.И." заменить словами "Балиева З.Я.";
в графе 4 строки, порядковый номер 55, слова "Балиева З.Я." заменить словами "Жумабеков О.И.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан