Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 шілдедегі N 675 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 29 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.01.18.  N 29  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтыру бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 1 шiлдедегi
N 675 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтыру
1. "Табиғи ортаның жайын бақылайтын станциялардың мәртебесi жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 10 қаңтардағы N 38  қаулысында :
2-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Табиғи ортаның жайын бақылайтын станциялардың мәртебесi жөнiндегi ережеде:
1-тармақта "Қазақстан Республикасының Гидрометеорология жөніндегi Бас басқармасының (Казгидромет)" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi "Қазгидромет" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының (бұдан әрi - Қазгидромет)" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта "Қазақстан Республикасының Гидрометеорология жөнiндегi Бас басқармасы" деген сөздер "Қазгидромет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Ақмола, Шығыс Қазақстан, Павлодар, Қарағанды облыстарын және Астана қаласын тұрақты дамыту үшiн қоршаған ортаны жақсарту" шатырлық жобасын әзiрлеу және жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 наурыздағы N 264  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 9, 76-құжат):
4-тармақта "Табиғи ресурстар және" деген сөздер алынып тасталсын.
3. "Сандық геоақпараттық жүйелер негiзiнде Қазақстан Республикасы табиғи объектiлерiнiң бiрыңғай мемлекеттiк кадастрлар жүйесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 25 қыркүйектегi N 1449  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 41, 470-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сандық геоақпараттық жүйелер негiзiнде Қазақстан Республикасы табиғи объектiлерiнiң бiрыңғай мемлекеттiк кадастрлар жүйесiн құру және жүргiзу ережесiнде:
9-тармақта:
2) тармақшада "белгiленген құзыретiне сәйкес су ресурстарын басқару және ауыл шаруашылығы" деген сөздер "cу қорын пайдалану мен қорғау" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада "және қорғау" деген сөздер алынып тасталсын;
5) тармақшада "қоршаған ортаны қорғау" деген сөздер "ерекше қорғалатын табиғи аумақтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) тармақшада "саласындағы уәкiлеттi орган" деген сөздерден кейiн "және балық ресурстарын және басқа су жануарларын қорғау өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы уәкiлеттi орган" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақта "табиғи ресурстар және" деген сөздер алынып тасталсын.

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 675. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18 января 2008 года N 29.
Сноска. Постановление Правительства РК от 1 июля 2005 года N 675 утратило силу постановлением Правительства РК от 18 января 2008 года  N 29  (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2005 года N 675
Изменения и дополнение, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 10 января 1996 года N 38 "Об утверждении Положения о статусе наблюдательной станции за состоянием природной среды":
пункт 2 исключить;
в Положении о статусе наблюдательной станции за состоянием природной среды, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан (Казгидромет)" заменить словами "Республиканского государственного предприятия "Казгидромет" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан (далее - Казгидромет)";
в пункте 4 слова "Главным управлением по гидрометеорологии Республики Казахстан" заменить словом "Казгидрометом".
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 264 "О подготовке и реализации зонтичного проекта "Улучшение окружающей среды для устойчивого развития Акмолинской, Восточно-Казахстанской, Павлодарской, Карагандинской областей и города Астаны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 9, ст. 76):
в пункте 4 слова "природных ресурсов и" исключить.
3. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2000 года
N 1449 "О создании Единой системы государственных кадастров природных объектов Республики Казахстан на основе цифровых геоинформационных систем" (САПП Республики Казахстан, 2000 г.,
N 41, ст. 470):
в Правилах создания и ведения Единой системы государственных кадастров природных объектов Республики Казахстан на основе цифровых геоинформационных систем, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 9:
в подпункте 2) слова "управления водными ресурсами и сельского хозяйства в соответствии с установленной компетенцией" заменить словами "использования и охраны водного фонда";
в подпункте 4) слова "и охране" исключить;
в подпункте 5) слова "охраны окружающей среды" заменить словами "особо охраняемых природных территорий";
в подпункте 6) после слов "использования животного мира" дополнить словами "и уполномоченным органом в области охраны, воспроизводства и использования рыбных ресурсов и других водных животных";
в пункте 10 слова "природных ресурсов и" исключить.

4. "Қоршаған орта мен табиғи ресурстар мониторингiнiң бiрыңғай мемлекеттiк жүйесiн ұйымдастыру мен жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 маусымдағы N 885  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 24-25, 302-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қоршаған орта мен табиғи ресурстар мониторингiнiң бiрыңғай мемлекеттiк жүйесiн ұйымдастыру мен жүргiзудiң ережесiнде:
14-тармақтың 2) тармақшасында "және жергiлiктi атқарушы" деген сөздер алынып тасталсын;
18-тармақта "және жергіліктi бюджеттер" деген сөздер "бюджеттiң" деген сөзбен ауыстырылсын.

4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 885 "Об утверждении Правил организации и ведения Единой государственной системы мониторинга окружающей среды и природных ресурсов" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 24-25, ст. 302):
в Правилах организации и ведения Единой государственной системы мониторинга окружающей среды и природных ресурсов, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 2) пункта 14 слова "и местные исполнительные" исключить;
в пункте 18 слова "и местных бюджетов" заменить словом "бюджета".