Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 16 мамырдағы N 1573 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 857 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 мамырдағы N 2975  Жарлығына  өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 16 мамырдағы N 1573  Жарлығының  3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 қарашадағы N 3223 өкiмiн жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 103  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 2, 22-құжат);
2) "Қазақстан Республикасында лотереяларды ұйымдастыру мен өткiзудiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1328  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 49, 449-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы;
3) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 сәуiрдегi N 565  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 19, 209-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 3-тармағы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 1573
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 857.
В соответствии с пунктом 3  Указа  Президента Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 1573 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 1996 года N 2975 и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 января 1997 года N 103 "О мерах по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 18 ноября 1996 года N 3223" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 2, ст. 22);
2) подпункт 2) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года N 1328 "Отдельные вопросы организации и проведения лотерей в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 49, ст. 449);
3) пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 565 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 19, ст. 209).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан