ТРACЕКA Үкiметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкiлдiгiнiң басшысын (Ұлттық хатшысын) тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 869 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қыркүйектегі № 1069 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.09.17 № 1069 Қаулысымен.
1998 жылғы 8 қыркүйектегi Еуропа-Кавказ-Азия дәлiзiн дамыту жөнiндегi халықаралық көлiк туралы негізгi көп жақты келiсiмнің  9-бабына және 2003 жылғы 10 қазанда ТРАСЕКА Үкiметаралық комиссиясы бекiткен ТРАСЕКА Үкiметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығы туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Көлiк және коммуникация ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілiгi шектеулi серiктестігінің президентi Мұрат Махметұлы Бекмағамбетов TPACEКA Үкiметаралық комиссиясы Тұрақты хатшылығының Қазақстан Республикасындағы Тұрақты өкілдігінiң басшысы (Ұлттық хатшысы) болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi ТРАСЕКА Үкiметаралық комиссиясының Тұрақты хатшылығын қабылданған шешiм туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О назначении главы Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национального секретаря)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года № 869. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2011 года № 1069
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.09.2011 № 1069.
В соответствии со статьей 9 Основного многостороннего соглашения о международном транспорте по развитию коридора Европа-Кавказ-Азия от 8 сентября 1998 года и Положением о Постоянном секретариате Межправительственной комиссии ТРАСЕКА, утвержденным Межправительственной комиссией ТРАСЕКА 10 октября 2003 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить президента товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский институт транспорта и коммуникаций" Бекмагамбетова Мурата Махметовича главой Постоянного представительства Постоянного секретариата Межправительственной комиссии ТРАСЕКА в Республике Казахстан (Национальным секретарем).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Постоянный секретариат Межправительственной комиссии ТРАСЕКА о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан