"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1287 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 20.07.2009 N 1101 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 220 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1247 қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен:
қосымшаға сәйкес құрамдағы "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесiн;
Асылжан Сарыбайұлы Мамытбековті "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы етіп сайлауды қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 15.01.2007 N 19; 21.11.2008 N 1078; 20.07.2009 N 1101 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн aтқарушы
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1287 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 07.11.2008
N 1024 қаулысымен; өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 21.11.2008
N 1078; 25.03.2009 N 399; 14.07.2009 N 1068; 20.07.2009 N 1101;
30.12.2009 № 2289; 20.12.2010 N 1378; 01.03.2011 N 206; 23.09.2011
N 1093; 10.01.2012 № 10; 07.03.2012 N 302; 04.10.2012 N 1257;
22.02.2013 N 167 қаулыларымен.
"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлiк қоғамы
Директорлар кеңесiнiң құрамы
Сағынтаев                - Қазақстан Республикасының Премьер-
Бақытжан Әбдірұлы          Министрінің бірінші орынбасары -
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
министрі
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы         шаруашылығы министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Айтжанов                 - "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі"
Дулат Нулиұлы              акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы
Джорджо Понци            - «Agrotehnica S.r.l.» компаниясының
президенті, Италия Республикасы, тәуелсіз
директор
Розинов                  - "Иволга-Холдинг" ЖШС бас директоры,
Василий Самойлович         тәуелсіз директор
Грамцов Андреас          - "Қазақстан-Герман аграрлық-саяси
диалогы" жобасының ғылыми қызметкері,
тәуелсіз директор

О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года № 1287. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 20.07.2009 N 1101.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1247 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года N 220" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание:
Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" в составе согласно приложению;
Мамытбекова Асылжана Сарыбаевича председателем правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 15.01.2007 года N 19; от 21.11.2008 N 1078; от 20.07.2009 N 1101.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2006 года N 1287
Сноска. Приложение в редакции постановления Правительства РК от 07.11.2008 N 1024, от 21.11.2008 N 1078; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 25.03.2009 N 399; от 14.07.2009 N 1068; от 20.07.2009 N 1101; от 30.12.2009 № 2289; от 20.12.2010 № 1378; от 01.03.2011 № 206; от 23.09.2011 № 1093; от 10.01.2012 № 10; от 07.03.2012 № 302; от 04.10.2012 № 1257; от 22.02.2013 № 167.
Состав Совета директоров акционерного общества
"Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Сагинтаев                  - Первый заместитель Премьер-Министра
Бахытжан Абдирович           Республики Казахстан - Министр
регионального развития
Республики Казахстан
Жамишев                    - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Мамытбеков                 - Министр сельского хозяйства Республики
Асылжан Сарыбаевич           Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Айтжанов                   - председатель правления акционерного
Дулат Нулиевич               общества "Национальный управляющий
холдинг "КазАгро"
Джорджо Понци              - президент компании "Agrotehnica S.r.l.",
Итальянская Республика, независимый
директор
Розинов                    - генеральный директор ТОО
Василий Самойлович           "Иволга-Холдинг", независимый директор
Грамцов Андреас            - научный сотрудник проекта "Казахстано-
Германский аграрно-политический диалог",
независимый директор"