Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 1295 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1295 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екiншi кезең) орта мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"2006-2008 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:
2006-2008 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 5-жолда:
4-бағандағы "2005-2007" деген сандар "2005-2008" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "550000" деген сандар "1362885" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "335000" деген сандар алынып тасталсын;
9-баған "1147885" деген сандармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10-1-жолмен толықтырылсын:
"10-1  Жәңгiр хан атындағы   БҒМ  2006   561188   335000
Батыс Қазақстан
аграрлық-техникалық
университетiнiң
машина жасау
факультетiн және
оқу-өндiрiстiк
орталығын салу                                          ";
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
9-бағандағы "38567852" деген сандар "39715737" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспары (екiншi кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзiмдi жоспарында:
"Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлiнiсiндегi 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесi" деген 5-бөлiмде:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года N 1295
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, вносимые в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2006 года N 1295
Изменения и дополнения, вносимые в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1) В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года  N 884  "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006 - 2008 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006 - 2008 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006 - 2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006 - 2008 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005 - 2010 годы":
в строке, порядковый номер 5:
в графе 4 цифры "2005 - 2007" заменить цифрами "2005 - 2008";
в графе 5 цифры "550000" заменить цифрами "1362885";
в графе 7 цифры "335000" исключить;
графу 9 дополнить цифрой "1147885";
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"10-1 Строительство           МОН   2006   561188     335000
машиностроительного
факультета и учебно-
производственного
центра Западно-
Казахстанского
аграрно-технического
университета имени
Жангир-хана                                               ";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 9 цифры "38567852" заменить цифрами "39715737";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года  N 822  "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007 - 2009 годы (второй этап)":
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007 - 2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007 - 2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":

2007-2009 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттiк инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген кiшi бөлiмде:
реттiк нөмiрi 5-жолда:
6-бағандағы "365000" деген сандар "30000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "812885" деген сандар "1147885" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10-1-жолмен толықтырылсын:
"10-1  Жәңгiр хан атындағы   БҒМ  2006   561188   335000
Батыс Қазақстан
аграрлық-техникалық
университетiнiң
машина жасау
факультетiн және
оқу-өндiрiстiк
орталығын салу                                          ";
"Бағдарлама бойынша ЖИЫНЫ" деген жолда:
8-бағандағы "32448347" деген сандар "32783347" деген сандармен ауыстырылсын;
3) "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
011 "Бiлiм және ғылым объектiлерiн салу және қайта жаңарту" бағдарламасы бойынша:
"Алматы қаласында көру қабiлетiнде проблемалары бар балаларға арналған 250 орындық мектеп-интернат салу 335000" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан
аграрлық-техникалық университетiнiң
машина жасау факультетiн және оқу-
өндiрiстiк орталығын салу                           335000";
4) "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 232- қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"Алматы қаласында көру проблемалары бар балалар үшiн 250 орындық мектеп-интернатының құрылысын жалғастыру" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетiне машина жасау факультетiн және оқу-өндiрiстiк орталығын салуға күрделi трансферттер аудару.".

в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007 - 2009 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005 - 2010 годы":
в строке, порядковый номер 5:
в графе 6 цифры "365000" заменить цифрами "30000";
в графе 8 цифры "812885" заменить цифрами "1147885";
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"10-1 Строительство           МОН   2006   561188     335000
машиностроительного
факультета и учебно-
производственного
центра Западно-
Казахстанского
аграрно-технического
университета имени
Жангир-хана                                               ";
в строке "ИТОГО по Программе":
в графе 8 цифры "32448347" заменить цифрами "32783347";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года  N 1228  "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в приложении 2 к указанному постановлению: в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по программе 011 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
слова "Строительство школы-интерната для детей с проблемами зрения в городе Алматы на 250 мест 335000" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"Строительство машиностроительного
факультета и учебно-производственного
центра Западно-Казахстанского
аграрно-технического университета
имени Жангир-хана                                   335000";
4) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года  N 1235  "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в  приложении 232  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "строительству школы-интерната для детей с проблемами зрения на 250 мест в городе Алматы;" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"перечисление капитальных трансфертов Западно-Казахстанскому аграрно-техническому университету имени Жангир-хана на строительство машиностроительного факультета и учебно-производственного центра.".