Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 995 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 қарашадағы N 1058 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында ақпараттық теңсіздікті төмендетудің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 995  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 37, 417-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында ақпараттық теңсіздікті төмендетудің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Нормативтік құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру" деген 5.1-кіші бөлімде:
сегізінші және тоғызыншы абзацтар алынып тасталсын;
"8. Қазақстан Республикасында ақпараттық теңсіздікті төмендетудің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген бөлімде:
"Нормативтік құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру" деген 1-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 5 және 6-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен«бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2006 года N 995
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2007 года N 1058. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года N 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 N 302.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2006 года N 995 "Об утверждении Программы снижения информационного неравенства на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 37, ст. 417) следующие изменения:
в  Программе снижения информационного неравенства в Республике Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в подразделе 5.1 "Совершенствование нормативного правового обеспечения":
абзацы восьмой и девятый исключить;
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы снижения информационного неравенства на 2007-2009 годы":
в подразделе 1 "Совершенствование нормативного правового обеспечения":
строки, порядковые номера 5 и 6, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан