Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 ақпандағы N 90 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 1272 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 ақпандағы N 90  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбындағы "өкілі" деген сөз "өкілдері" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақта:
"өкілі" деген сөз "өкілдері" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы" деген сөздерден кейін "және Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Болат Бидахметұлы Жәмішев" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1272 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің
тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 ақпандағы N 104  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 наурыздағы N 205  қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 және 2006 жылғы 17 ақпандағы N 104 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 564  қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
4. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 ақпандағы N 90  қаулысының 3-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 ақпандағы N 104 және 2007 жылғы 8 ақпандағы N 90 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 739  қаулысы .

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2007 года N 90 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года N 1272
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2007 года N 90 "О представителе Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан и Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций" следующие изменения и дополнение:
в заголовке слово "представителе" заменить словом "представителях";
в пункте 1:
слово "представителем" заменить словом "представителями";
дополнить словами "и Министра финансов Республики Казахстана Жамишева Болата Бидахметовича.".
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2007 года N 1272
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 104 "О представителе Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций".
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2006 года N 205 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан".
3. Подпункт 2) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 564 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 и от 17 февраля 2006 года N 104".
4.  Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2007 года N 90 "О представителе Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан и Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций".
5.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 739 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2006 года N 104 и от 8 февраля 2007 года N 90".