Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 мамырдағы N 440 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1141 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 259 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.04.2015 № 259 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мәдени құндылықтарды әкетуге және әкелуге рұқсат беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 мамырдағы N 440 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 17, 192-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мәдени құндылықтарды әкетуге және әкелуге рұқсат беру ережесінде:
6-тармақтың бірінші абзацы "туралы шешімді" деген сөздерден кейін "өтініш беруші осы ереженің 5-тармағында көзделген құжаттарды ұсынған күннен бастап" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2007 года № 440
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1141. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 259
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2015 № 259.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2007 года № 440 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на вывоз и ввоз культурных ценностей" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 17, ст. 192) следующее дополнение:
в Правилах выдачи разрешений на вывоз и ввоз культурных ценностей, утвержденных указанным постановлением:
абзац первый пункта 6 дополнить словами "со дня представления заявителем документов, предусмотренных пунктом 5 настоящих Правил.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов