Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 45 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 959 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 35, 460-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 180 қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 372 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 209-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 449 қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы N 526 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 22, 278-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 662 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 21-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 27, 341-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 45
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2009 года № 45
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года № 959 "Об утверждении Правил составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 35, ст. 460).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 648).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года № 180 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362".
4. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 372 "О внесении изменении и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 209).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года № 449 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 526 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 22, ст. 278).
7. Пункт 21 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 662 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 341).

8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 1280 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 49, 631-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 мамырдағы N 434 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 18, 176-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 маусымдағы N 470 а қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 тамыздағы N 728 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 28, 306-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қазандағы N 1015 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 959 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1214 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 47, 506-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1317 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 50, 546-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 және 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 1230 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 наурыздағы N 176 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 8, 85-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 мамырдағы N 401 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 16, 178-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 тамыздағы N 693 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 29, 328-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года № 1280 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 49, ст. 631).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2006 года № 434 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 18, ст. 176).
10. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2006 года № 470а "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2006 года № 728 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 28, ст. 306).
12. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2006 года № 1015 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года № 1214 "О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года № 959" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 47, ст. 506).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1317 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 546).
15. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года № 176 "О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362 и от 20 декабря 2006 года № 1230" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 8, ст. 85).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2007 года № 401 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 16, ст. 178).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2007 года № 693 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 29, ст. 328).

18. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Апаттар медицинасы орталығы" мемлекеттік мекемесін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қарамағынан Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қарамағына беру және қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 704 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы.
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 қарашадағы N 1066 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 43, 503-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 1141 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 44, 522-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1350 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 625-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы N 276 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістерінің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 15, 144-құжат).
23. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 342 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 20, 185-құжат).
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 10 маусымдағы N 561 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 30, 293-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 786 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 35, 387-құжат).

18. Пункт 3 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2007 года № 704 "О передаче и переименовании государственного учреждения "Центр медицины катастроф" Министерства здравоохранения Республики Казахстан из ведения Министерства здравоохранения Республики Казахстан в ведение Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2007 года № 1066 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 43, ст. 503).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1141 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 44, ст. 522).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1350 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 625).
22. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 276 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 144).
23. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 342 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 20, ст. 185).
24. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2008 года № 561 "О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 293).
25. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года № 786 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 387).

26. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 845 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 38, 410-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қазандағы N 911 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 40, 436-құжат).
28. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1143 қаулысы .

26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 845 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 38, ст. 410).
27. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2008 года № 911 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 40, ст. 436).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1143 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362".