"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы қызметінің мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерініц күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес құрамда "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесін сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 29 сәуірдегі
N 598 қаулысына
1 -қосымша
"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы
Мұсабаев                - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Талғат Амангелдіұлы       агенттігінің төрағасы, төраға
Ыбырайымов              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қалымжан Уәлиханұлы       Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитеті төрағасының орынбасары
Байбеков                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мырзақасым Ниязбекұлы     бюджеттік жоспарлау министрлігі Экономика
салаларын дамыту департаментінің директоры
Мырзақұлов              - "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы"
Ғавыллатып Тұрғанбайұлы   акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша)
Ашляев                  - "Қазақстан Республикасы тұтынушылар
Хазболат Сопыжанұлы       кооперациясының одағы" заңды тұлғалар
бірлестігінің басқарма төрағасы, тәуелсіз
директор (келісім бойынша)
Калимуллин              - "Ward Howell" халықаралық консультациялық
Руслан Наильевич          компаниясының Қазақстан және Орталық Азия
елдері бойынша директоры, тәуелсіз директор
(келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 29 сәуірдегі
N 598 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Кейбір акционерлік қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерінің құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат).

О вопросах деятельности акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года № 598
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Национальному космическому агентству Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание совета директоров акционерного общества «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш Сапары» в составе согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2009 года № 598
Состав
совета директоров акционерного общества «Национальная компания
«Қазақстан Ғарыш Сапары»
Мусабаев                    - Председатель Национального космического
Талгат Амангельдиевич         агентства Республики Казахстан,
председатель
Ибраимов                    - заместитель председателя Комитета
Калымжан Уалиханович          государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Байбеков                    - директор Департамента развития отраслей
Мырзакасым Ниязбекович        экономики Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Мурзакулов                  - президент акционерного общества
Гавыллатып Турганбаевич       «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш
Сапары» (по согласованию)
Ашляев                      - председатель правления Объединения
Хазбулат Сопыжанович          юридических лиц «Союз потребительской
кооперации Республики Казахстан»,
независимый директор (по согласованию)
Калимуллин                  - директор по Казахстану и странам
Руслан Наильевич              Центральной Азии Международной
консультационной компании «Ward
Howell», независимый директор (по
согласованию)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2009 года № 598
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051 «О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 32, ст. 341).

2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 сәуірдегі N 328 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 15, 157-құжат).
3. "Астана халықаралық әуежайы" жабық акционерлік қоғамын басқарудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 маусымдағы N 533 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 25, 236-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 тамыздағы N 782 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 31, 316-құжат).
5. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" акционерлік қоғамын басқарудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 824 қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 қарашадағы N 1188 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 45, 488-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 824 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 33 қаулысы .
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 ақпандағы N 193 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 9, 109-құжат).
9. "Акционерлік қоғамдар - ұлттық компаниялар мен даму институттары директорлар кеңестердің құрамдары туралы мәселелер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 шілдедегі N 791 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 28, 370-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 73 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 4, 40-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 344 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы N 215 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 12, 120-құжат).

2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года № 328 «О внесении изменений и дополнений в постановление правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 15, ст. 157).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2003 года № 533 «О некоторых вопросах управления закрытым акционерным обществом «Международный аэропорт Астана» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 25, ст. 236).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2003 года № 782 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 31, ст. 316).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года № 824 «О некоторых вопросах управления акционерным обществом «Национальные информационные технологии».
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2003 года № 1188 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 45, ст. 488).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года № 33 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года № 824».
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2004 года № 193 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 9, ст. 109).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2004 года № 791 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам о составах советов директоров акционерных обществ - национальных компаний и институтов развития» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст. 370).
10. Пункт 10 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2005 года № 73 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 4, ст. 40).
11. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года № 215 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 344» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 12, ст. 120).

12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 250 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 13, 140-құжат).
13. "Қазғарыш" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 мамырдағы N 507 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 21, 265-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 706 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 28, 356-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қарашадағы N 1118 қаулысы .
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 302 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 14, 131-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 306 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 14, 132-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 мамырдағы N 459 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 19, 187-құжат).
19. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 472 қаулысы   Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 19, 188-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қарашадағы N 1065  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 41, 452-құжат).
21. "Каzsаtnеt" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1158 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 44, 480-құжат).
22. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 және 2006 жылғы 23 ақпандағы N 117 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 1179 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 46, 495-құжат).

12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года № 250 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст. 140).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2005 года № 507 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальная компания «Казкосмос» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 265).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года № 706 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 356).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года № 1118 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051».
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2006 года № 302 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 14, ст. 131).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года № 306 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 14, ст. 132).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2006 года № 459 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 19, ст. 187).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2006 года № 472 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 19, ст. 188).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2006 года № 1065 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 41, ст. 452).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года № 1158 «О некоторых вопросах акционерного общества
«Национальная компания «Kazsatnet» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 44, ст. 480).
22. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2006 года № 1179 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051 и 23 февраля 2006 года № 117» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 46, ст. 495).

23. "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 23 қаулысы .
24. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 ақпандағы N 133 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 5, 64-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы ұлттық ғарыш агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 мамырдағы N 438 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 17, 191-құжат).
26. "Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 833 қаулысы .
27. "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы", "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қазандағы N 874 қаулысы .
28. "Батыс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы N 1036 қаулысы .
29. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 71 қаулысы .
30. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 161 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 9, 91-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 315 қаулысы .
32. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 сәуірдегі N 395 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 22, 208-құжат).

23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года № 23 «О составе Совета директоров акционерного общества «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Сарыарка».
24. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2007 года № 133 «О внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 5, ст. 64).
25. Пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2007 года № 438 «Вопросы Национального космического агентства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 17, ст. 191).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года № 833 «О составах советов директоров акционерных обществ «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Оңтүстік» и «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Жетісу».
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2007 года № 874 «О составах советов директоров акционерных обществ «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Каспий», «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Тобол» и «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Epтiс».
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1036 «О составе совета директоров акционерного общества «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Батыс».
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года № 71 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года № 161 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года № 1051» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 9, ст. 91).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2008 года № 315 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
32. Пункт 4 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2008 года № 395 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 208).

33. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 833 және 2007 жылғы 2 қазандағы N 874 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы N 634 қаулысы .
34. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.

33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года № 634 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года № 833 и от 2 октября 2007 года № 874».
34. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 1048 «О некоторых вопросах акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына».