2009 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған қарыз алушыларға Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде бұрын "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" акционерлік қоғамының теңгеріміне берілген кредиттер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің талаптарын тоқтату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 қыркүйектегі N 1457 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 34-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2009 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған қарыз алушыларға Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде бұрын "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" акционерлік қоғамының теңгеріміне берілген кредиттер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалпы сомасы 2491424599 (екі миллиард төрт жүз тоқсан бір миллион төрт жүз жиырма төрт мың бес жүз тоқсан тоғыз) теңге талаптары тоқтатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі осы қаулының қосымшасына сәйкес "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" акционерлік қоғамының 2009 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған қарыз алушыларға Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде жалпы сомасы 2491424599 (екі миллиард төрт жүз тоқсан бір миллион төрт жүз жиырма төрт мың бес жүз тоқсан тоғыз) теңге талаптарын тоқтатуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 28 қыркүйектегі
N 1457 қаулысына
қосымша
"Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" акционерлік қоғамының

О прекращении требований Правительства Республики Казахстан к заемщикам, ликвидированным в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 1 января 2009 года, по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2009 года № 1457
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Прекратить требования Правительства Республики Казахстан к заемщикам, ликвидированным в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 1 января 2009 года, по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов Правительства Республики Казахстан, на общую сумму 2491424599 (два миллиарда четыреста девяносто один миллион четыреста двадцать четыре тысячи пятьсот девяносто девять) тенге, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить прекращение акционерным обществом "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" требований к заемщикам, ликвидированным по состоянию на 1 января 2009 года, в соответствии с законодательством Республики Казахстан по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов Правительства Республики Казахстан на общую сумму 2491424599 (два миллиарда четыреста девяносто один миллион четыреста двадцать четыре тысячи пятьсот девяносто девять) тенге, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 сентября 2009 года № 1457
Перечень
заемщиков-юридических лиц акционерного общества "Фонд
финансовой поддержки сельского хозяйства", ликвидированных в
соответствии с законодательством Республики Казахстан по

1 710 020
12 500 000
531 481 241
5 444 421
874 705 852
10 347 700
44 183 410
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ӨК - өндірістік кооператив
ЖАҚ - жабық акционерлік қоғам
КК - командиттік кәсіпорын
МК - мемлекеттік кәсіпорын
ЖҮАҚ - жабық үлгідегі акционерлік қоғам
АТК - ауылдық тұтыну кооперативі
АШӨК - ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
АШҰ - ауыл шаруашылығы ұйымы
ӨҚК - өндірістік-құрылыс кооперативі
ЗТБ - заңды тұлғалар бірлестігі
ЖАК - жеке ауыл шаруашылығы кәсіпорны
АШСС - ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының кооперативі
КМК - коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
ШЖҚ - шаруашылық жүргізу құқығындағы
КМК — коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серікестік
ТШС - толық шаруашылық серіктестігі
АӨБ - ауыл шаруашылығы өндірістік бірлестігі
АК - ауыл кооперативі
АҮАҚ - ашық үлгідегі акционерлік қоғам
АҚ - акционерлік қоғам

1 710 020
12 500 000
531 481 241
5 444 421
874 705 852
10 347 700
44 183 410
Примечание:
Расшифровка аббревиатур:
ПК - производственный кооператив
ЗАО - закрытое акционерное общество
КТ - коммандитное товарищество
ГП - государственное предприятие
СПК - сельский потребительский кооператив
СХПрК - сельскохозяйственный производственный кооператив
СХП - сельскохозяйственное предприятие
СХО - сельскохозяйственная организация
ПСК - производственно-строительный кооператив
ОЮЛ - объединение юридических лиц
ЧСП - частное сельскохозяйственное предприятие
КСХП - кооператив сельскохозяйственных предприятий
КГП - коммунальное государственное предприятие
КГП на ПХВ - коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью
ПХТ - полное хозяйственное товарищество
КП - коммандитное предприятие
СПО - сельскохозяйственное-производственное объединение
СК - сельский кооператив
АООТ - акционерное общество открытого типа
АО - акционерное общество