Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 қарашадағы № 1177 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 9 қарашадағы
№ 1177 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Сауда-саттыққа (аукциондарға) қатысуға байланысты шығыстардың және мемлекеттік сатып алу нысаны болып табылмайтын сауда-саттықта (аукциондарда) сатылатын, сатып алынатын мүліктің (активтердің) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 наурыздағы № 274 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 13, 148-құжат).
2. «Мемлекеттік монополия субъектілерінің және осы субъектілер монополиялық жағдайда болатын салалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі № 304 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 164-құжат).
3. «Акцияларының (үлестерінің) елу және одан көп пайызы немесе акцияларының бақылау пакеті мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындардың, заңды тұлғалардың және олармен аффилиирленген заңды тұлғалардың (табиғи монополиялар субъектілерін қоспағанда) тауарларды кейіннен көтерме-бөлшек саудада сату мақсатында сатып алуы мемлекеттік сатып алу мәні болып табылмайтын тауарлардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі № 318 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 15, 179-құжат).
4. «Конкурстық өтінімнің демпингтік бағасын айқындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 мамырдағы № 481 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 21, 257-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 мамырдағы № 481 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы № 519 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 22, 273-құжат).
6. «Активтерді басқарудың тиімділігіне талдау жүргізу, жекешелендіру объектілерінің құнын және олардың қаржылық жай-күйін бағалау жөніндегі қызметтерді мемлекеттік сатып алуды жүргізу, инвестициялық міндеттемелерді орындау ережесін бекіту туралы» 2005 жылғы 13 маусымдағы № 593 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 306-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2010 года № 1177
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 ноября 2010 года № 1177
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2005 года № 274 «Об утверждении перечня расходов, связанных с участием на торгах (аукционах), и приобретаемого имущества (активов), реализуемого на торгах (аукционах), не являющихся предметом государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст. 148).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 304 «Об утверждении перечня субъектов государственной монополии и сфер, в которых данные субъекты занимают монопольное положение» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 164).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года № 318 «Об утверждении перечня товаров, приобретение которых государственными предприятиями, юридическими лицами, пятьдесят и более процентов акций (долей) или контрольный пакет акций которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними юридическими лицами (за исключением субъектов естественных монополий), с целью их последующей оптово-розничной реализации не является предметом государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 15, ст. 179).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2005 года № 481 «Об утверждении Правил определения демпинговой цены конкурсной заявки» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 257).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года № 519 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2005 года № 481» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 22, ст. 273).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года № 593 «Об утверждении Правил проведения государственных закупок услуг по проведению анализа эффективности управления активами, оценке стоимости объектов приватизации и их финансового состояния, выполнения инвестиционных обязательств» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 306).

7. «Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Инженерлік-техникалық орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 шілдеде,№ 726 қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 29, 372-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі
№ 304 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қазандағы № 991 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 37, 513-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 маусымдағы № 593  қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 қазандағы № 1022 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 37, 526-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 ақпандағы № 205 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 11, 114-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне ведомстволық бағынысты жекелеген ұйымдардың мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 365 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 21, 196-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі № 710 қаулысының 4-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 33, 349-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қарашадағы № 1908 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 56, 472-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 613 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 342-құжат).

7. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2005 года № 726 «О создании Республиканского государственного предприятия «Инженерно-технический центр Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 29, ст. 372).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2005 года № 991 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 304» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 513).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2005 года № 1022 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года № 593» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 526).
10. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2008 года № 205 «Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 11, ст. 114).
11. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2008 года № 365 «Вопросы отдельных организаций, подведомственных Министерству образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 196).
12. Подпункт 2) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2008 года № 710 «Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 33, ст. 349).
13. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2009 года № 1908 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 56, ст. 472).
14. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2010 года № 613 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 342).