Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 қарашадағы № 1179 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу мен жою және осы саладағы мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 қарашадағы № 1154 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 43, 577-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы өрт қауіпсіздігі саласындағы қауіп-қатерлерді тәуелсіз бағалау жүйесін құру тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі № 857 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2010 года № 1179
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2005 года № 1154 «О Концепции предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и совершенствования государственной системы управления в этой области» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 43, ст. 577);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 857 «О Концепции создания системы независимой оценки рисков в области пожарной безопасности в Республике Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов