Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 - 2013 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № 267 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 360 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.28 № 360 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2012 - 2013 жылдарға арналған перспективалық жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар мен өзге де мемлекеттік органдар Жоспардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 наурыздағы
№ 267 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының

О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 - 2013 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 267. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 360
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.03.2012 № 360.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перспективный план законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2012 - 2013 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам обеспечить своевременное выполнение Плана.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2011 года № 267
Перспективный план
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан

2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 3-тоқсан
4.
«Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 3-тоқсан
5.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне электрондық сауда саласындағы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 3-тоқсан
6.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне исламдық қаржыландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚҚА (келісім бойынша)
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 3-тоқсан
2012 жылғы 4-тоқсан
7.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әр түрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қарама-қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарын жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2012 жылғы 4-тоқсан
2012 жылғы 4-тоқсан
2012 жылғы 4-тоқсан
8.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ақпаратты дамыту және ақпаратты қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БАМ
2012 жылғы 4-тоқсан
2012 жылғы 4-тоқсан
2012 жылғы 4-тоқсан
9.
Жол қозғалысы туралы
ІІМ
2012 жылғы 2-тоқсан
2012 жылғы 2-тоқсан
2012 жылғы 2-тоқсан
10.
Шаруашылық серіктестіктер туралы
Әділетмині
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
11.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне шаруашылық серіктестіктер мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
12.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне алқабилер қатысуымен сот ісін жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС (келісім бойынша)
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 1-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
13.
Бітімгершілік қызмет туралы
Қорғанысмині
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
14.
«Қазақстан Республикасындағы сот-сараптама қызметі туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
2013 жылғы 2-тоқсан
15.
Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2014 - 2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
ЭДСМ
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
16.
2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
17.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік саласын құқықтық реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 3-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
18.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
2013 жылғы 4-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
19.
«Геодезия және картография туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
ЖРБА
2013 жылғы 4-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
2013 жылғы 4-тоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Қаржымині — Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
ЖРБА — Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару агенттігі
ЖС - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 267 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі

2013 - 2015 годы
МФ
3
квартал
2012
года
3
квартал
2012
года
3
квартал
2012
года
4.
О внесении изменений и
дополнений в Закон Республики
Казахстан «О государственных
социальных пособиях по
инвалидности, по случаю потери
кормильца и по возрасту в
Республике Казахстан»
МТСЗН
3
квартал
2012
года
3
квартал
2012
года
3
квартал
2012
года
5.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам совершенствования
законодательства в области
электронной торговли
МЭРТ
3
квартал
2012
года
3
квартал
2012
года
3
квартал
2012
года
6.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам исламского
финансирования
АФН
(по
согласова-
нию)
3
квартал
2012
года
3
квартал
2012
года
4
квартал
2012
года
7.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам исключения
противоречий, пробелов,
коллизий между нормами права
различных законодательных
актов и норм, способствующих
совершению коррупционных
правонарушений
МЮ
4
квартал
2012
года
4
квартал
2012
года
4
квартал
2012
года
8.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам развития информации и
защиты информации
МСИ
4
квартал
2012
года
4
квартал
2012
года
4
квартал
2012
года
9.
О дорожном движении
МВД
2
квартал
2012
года
2
квартал
2012
года
2
квартал
2012
года
10
О хозяйственных товариществах
МЮ
1
квартал
2013
года
1
квартал
2013
года
1
квартал
2013
года
11
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам хозяйственных
товариществ
МЮ
1
квартал
2013
года
1
квартал
2013
года
1
квартал
2013
года
12.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам судопроизводства с
участием присяжных заседателей
ВС (по
согласова-
нию)
1
квартал
2013
года
1
квартал
2013
года
2
квартал
2013
года
13.
О миротворческой деятельности
МО
2
квартал
2013
года
2
квартал
2013
года
2
квартал
2013
года
14.
О внесении изменений и
дополнений в Закон Республики
Казахстан «О
судебно-экспертной
деятельности в Республике
Казахстан»
МЮ
2
квартал
2013
года
2
квартал
2013
года
2
квартал
2013
года
15.
Об объемах трансфертов общего
характера между
республиканским и областными
бюджетами, бюджетами города
республиканского значения,
столицы на 2014 - 2016 годы
МЭРТ
3
квартал
2013
года
3
квартал
2013
года
3
квартал
2013
года
16.
О республиканском бюджете на
2014 - 2016 годы
МФ
3
квартал
2013
года
3
квартал
2013
года
3
квартал
2013
года
17
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам правового
регулирования сферы
интеллектуальной собственности
МЮ
3
квартал
2013
года
3
квартал
2013
года
4
квартал
2013
года
18
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам банкротства
МФ
4
квартал
2013
года
4
квартал
2013
года
4
квартал
2013
года
19
О внесении изменений и
дополнений в Закон Республики
Казахстан «О геодезии и
картографии»
АУЗР
4
квартал
2013
года
4
квартал
2013
года
4
квартал
2013
года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
АУЗР - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
ВС - Верховный Суд Республики Казахстан
АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2011 года № 267
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 - 2011 жылдарға арналған перспективалық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 185 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 75-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 184 және 2009 жылғы 18 ақпандағы № 185 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1185 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 35, 332-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің Біріккен Ұлттар Ұйымы Азаптауға қарсы комитетінің 2010 - 2012 жылдарға арналған ұсынымдарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 ақпандағы № 71 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің Біріккен Ұлттар Ұйымы Азаптауға қарсы комитетінің 2010 - 2012 жылдарға арналған ұсынымдарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 16-тармағы.
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 185 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 163 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 22-23, 168-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 632 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 347-құжат).

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 185 "О Перспективном плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 75).
2. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1185 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 и от 18 февраля 2009 года № 185" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 35, ст. 332).
3. Пункт 16 Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации рекомендаций Комитета Организации Объединенных Наций против пыток на 2010 - 2012 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2010 года № 71 "О Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации рекомендаций Комитета Организации Объединенных Наций против пыток на 2010-2012 годы".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 163 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 185" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 22-23, ст. 168).
5. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 632 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 347).