Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 1439 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазынашылық облигацияларын шығару туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 8 ақпандағы № 185 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 8 ақпандағы № 185 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 18 сәуірдегі № 470 қаулысы;
3) "Жергілікті атқарушы органдардың орта мерзімді валюталық мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарын шығару, орналастыру, айналысқа қосу, өтеу және оларға қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі № 1139 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 31, 406-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2011 года № 1439
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 1996 года № 185 "О выпуске казначейских облигаций";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1996 года № 470 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 1996 года № 185";
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года № 1139 "Об утверждении Правил выпуска, размещения, обращения, погашения и обслуживания среднесрочных валютных государственных эмиссионных ценных бумаг местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 406).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов