Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 30 шілдедегі № 1004 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулыға қосымшаның 2012 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізілетін 12348-тармақтарын, сондай-ақ осы қаулыға қосымшаның 2012 жылғы 31 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізілетін 679-тармақтарын қоспағанда, осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсiмов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 шілдедегі
№ 1004 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Парфюмерлік-косметикалық өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы № 159 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 8, 88-құжат).
2. «Балаларға арналған өнімдер мен бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 ақпандағы № 201 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 11, 111-құжат).
3. «Жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 қарашадағы № 1031 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 42, 478-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 13 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 1-2, 5-құжат).
5. «Пиротехникалық құрамдардың және олардан тұратын бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2013 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 488-құжат).
6. «Бензин, дизель отыны және мазут қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 153 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 20-21, 158-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 1004
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением пунктов 1234,  8приложения к настоящему постановлению, которые вводятся в действие с 1 июля 2012 года, а также пунктов 679 приложения к настоящему постановлению, которые вводятся в действие с 31 декабря 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июля 2012 года № 1004
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года № 159 «Об утверждении Технического регламента «Требования к безопасности парфюмерно-косметической продукции» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 8, ст. 88).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2008 года № 201 «Об утверждении Технического регламента «Требования к безопасности продукции и изделий, предназначенных для детей» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 11, ст.111).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2008 года № 1031 «Об утверждении Технического регламента «Требования к безопасности продукции легкой промышленности» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 42, ст. 478).
4. Пункт 5 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2009 года № 13 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 1-2, ст. 5).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2013 «Об утверждении технического регламента «Требования к безопасности пиротехнических составов и содержащих их изделий» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 488).
6. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 153 «Об утверждении технического регламента «Требования к безопасности бензина, дизельного топлива и мазута» и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 20-21, ст. 158).

7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 және 2010 жылғы 1 наурыздағы № 153 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 977 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 502-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 271 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 23-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 322-құжат).
9. «Бензин, дизель отыны және мазут қауіпсіздігіне қойылатын талаптар» техникалық регламентін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1372 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 153 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 1288 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 9-құжат).

7. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 977 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372 и от 1 марта 2010 года № 153» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 502).
8. Пункты 23 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 271 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 322).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2011 года № 1288 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 153 «Об утверждении технического регламента «Требования к безопасности бензина, дизельного топлива и мазута» и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1372» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 1, ст. 9).